Uwaga Polska ostrzega!

Właśnie po to, żeby się zabezpieczyć. Zabrać auto do garażu, ściągnąć bachory z placu zabaw, pozamykać okna. Mówisz, że 10 minut to za mało. To niech będzie 20. Ale nie pół dnia. A potem i tak gunwo - bo poszło bokiem.

Też jestem za tym. Ale NIE DA SIĘ.

A może przechodzi bokiem, bo ludzie zapalają gromnice i błogosławią burze jak pani Małgorzata?

ps.
Trzeba kliknąć zdjęcie, bo forum go obcina.

2 polubienia

Komentarz niejakiej P. Beaty pod zdjęciem " Dalej róbmy paradę równości, to przyśpieszymy koniec tego świata". Poniekąd babka ma rację.
Ludzie, przestańcie panikować. Co ma się stać, stanie się (pogoda).

Akurat ten się sprawdził. W łódzkim taka była burza po południu tak lało

U mnie po 21-ej kapuśniaczek przez parę minut z silnym wiatrem momentami. Burza była, dosłownie 5 minut. Ucichło wszystko i tylko wyładowania atmosferyczne wróciły.

Beka z takich ludzi, zjawiska atmosferyczne które są przewidywalne i prawdopodobne o tej porze roku to kara od Boga za LGBT xDD

1 polubienie

Mnie o 5:50 wybuchła chińska ładowarka (jakiś no name do chińskiego badziewia za 5 złotych), na szczęście listwa cała, kabel USB Xiaomi raczej cały i telefon niby ma jeszcze sprawny USB.

Dlatego ja od kilku lat ani razu nie zostawiałem telefonu pod ładowarką na całą noc. Jest ryzyko.

No to jajecznicę w sobotę robimy na Rynku we Wrocławiu…

UPAŁ DO 34 STOPNI

W sobotę w całym regionie temperatura maksymalna wyniesie od 30 do 34 stopni Celsjusza. najgoręcej będzie w godzinach 12 - 17.

Dla ochłody zdjęcie z akwenem…

1 polubienie

No i pięknie. W tle Biedra.

NAJPIERW UPAŁ, POTEM BURZE Z GRADEM.

To co to będzie z pogodą w lipcu i sierpniu? To samo?

A tu podglądajcie czy burza Was nawiedzi.

http://burze.dzis.net/?page=mapa&animacja=on

2 polubienia

Szok i niedowierzanie. Upał i burze w czerwcu.

2 polubienia

Ja tam mam saunę, z 4 stopnie więcej w pokoju niż za oknem. Jeszcze kupić neoprenową bluzkę to może i tłuszcz się spali/zabije jak po “Dinitrofenolu”.

Mięsień piwny?

Raczej fast-foodowy / leniowy.

Dostajesz alert, że może zrywać dachy. Nic się nie dzieje, gardzisz ostrzeżeniem. Gdzieś indziej zrywa dachy. Nie rozumiem, masz pretensje, że to nie u Ciebie?

1 polubienie

Ja nie mam - była burza u mnie i nawet spaliła się ładowarka i uprasza się o klikanie w niebieskie odpowiedz:

  • obraz”,

nie to szare na szarym…

“Blokers”? Ten nie zrozumie, co może stracić za wiele.

Chodzi o fakt, że bez sensu jest wysyłanie:

  • kilku powiadomień o tej samej treści w odstępie kilkunastominutowym
  • powiadomienia i ich sprawdzalność jest na poziomie… u mnie 0%.

W 100% realna prognoza - https://www.facebook.com/Prognoza-Pogody-Damian-Dąbrowski-216193941873718/
I nie reklamuję tutaj nikogo, tylko pokazuję gościa, który robi to z pasji. Sprawdzają się jego prognozy w 100%. Niestety głownie dla Śląska, więc Sosnowiec i inne zagraniczne miasta muszą poszukać innej prognozy :stuck_out_tongue:

@Trakman @anon423116

Nie mam o czymś zielonego pojęcia albo mnie nie dotyczy to trzeba zjeba* ciepłym moczem…
Genialne podejście panowie.

Alerty są wysyłane dla całych województw lub powiatów więc ryzyko fałszywego alarmu jest spore z racji rozmiarów obszarów objętych ostrzeżeniem. Druga kwestia to pogoda sama w sobie. Jesteśmy na granicy wielu stref klimatycznych i pogoda w Polsce jest po prostu nieprzewidywalna. Ostrzeżenia są wysyłane z kilkugodzinnym wyprzedzeniem i za ten czas wszystko może się zmienić.

Także cieszcie się że u was tylko “kapuśniaczek” zamiast narzekać bo jednego sms’a do odebrania więcej było.

1 polubienie