Uwaga Polska ostrzega!

Co jest głupotą :wink:

Ty tak serio ? Jakoś gość, którego wyżej podlinkowałem potrafi “przewidywać przyszłość”.

W takim razie najlepiej wysyłać SMSa codziennie. Prewencyjnie.

Dzięki, ale to potrzebne nie było. W końcu to “na luzie”.

BURZE Z GRADEM - OSTRZEŻENIE II STOPNIA

IMGW-PIB wydało dla naszego regionu, w tym Wrocławia, ostrzeżenie II stopnia.

Późnym popołudniem lub wieczorem i w nocy prognozuje się miejscami silne burze z opadami deszczu lokalnie do 40 mm, oraz możliwymi porywami wiatru do 100 km/h. Lokalnie opady dużego gradu.

Może nawet padać grad o średnicy 5 cm!

A jak ostrzeżenie się nie sprawdzi? Tym lepiej, mniej nieszczęść i kłopotów dla ludzi.

1 polubienie

A jak się nie sprawdzi za dziesiątym razem? A za dwudziestym? Ludzie zaczną je ignorować. Potem będzie płacz, zgrzytanie zębów i głosy oburzenia, że ważny polityk z warszawki powiedział coś o ubezpieczaniu się.

Nie przesadzaj, wpadasz i koledzy w jakąś totalną paranoję z tymi ostrzeżeniami.
Wieczne narzekanie jak to u nas …

Miłego popołudnia, idźta na lody!

Jeśli coś robisz, to rób dobrze. Albo wcale.

A jak na razie ostrzeżenia są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Wychodzi “bylejakizm” i “jakoś to będzie”.

U mnie ostrzeżenia często sprawdzają się na Wrocław i okolice.

1 polubienie

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem czy co?
Macie problemy, że ostrzeżenia się nie sprawdzają to zablokujcie je. Pogoda w Polsce potrafi być nieprzewidywalna. Było to już wiele razy udowadniane. Zmiana klimatu będzie to potęgować.

1 polubienie

Czy wiesz ile czynników wpływa na pogodę ( “efekt motyla”)?

Wiem. Dlatego uważam, że system ostrzegania w obecnej formie jest do bani (mówiąc delikatnie). A wypisać czy zablokować się nie da.