Użytkownicy do odstrzału

Czasami zdarza się jakiś nowy narybek który wprowadza burdel na portalu. Jeszcze jak robi to lekko to luzik ale jak wchodzi nachalna reklama to robi się bagno. Przykładowo użytkownik meetwords który robi sobie reklamę gry na Androida w komentarzach wpisów. Od debiutu nie minęło dużo czasu a ten trzaska komentarze wpis za wpisem. Przykład? Zobaczcie sami:

https://www.dobreprogramy.pl/600068,meetwords,Komentarze.html

Także ten teges, moderacja ?
@Kristov_pl

2 polubienia

O, jabaniutki.
Strzelać bez ostrzeżenia!

Stworzyć listę spamerów i trolli, dać do Majki na github i niech stworzy listę/filtry goowniarzy według zgłaszania nowych zbuków - wsio tatałajstwo może by blokowane z pominięciem reakcji portalu. Wiadomo, władze hodują wiśnie, ale fujarka uBO może ich wyprowadzić, jak szczury. Wystarczy szepnąć Krystianowi - on to załatwi. Ludzi zbawi.

Podobnie jest z recenzjami co niektórch użytkowników do programów.
Przykład: Jakiś “leapdroid5428” napisał 2 czerwca br. recenzję wersji 5.67 CCleanera. Jeden bełkot.

Dlaczego NIKT nie moderuje tych pseudorecenzji i nie wywala tego barachła z portalu?

PS. Niejaki meetwords też w komentarzach do CCleanera czyni reklamę…

Spokojnie, tą sprawą zajmuje się już sztuczna inteligencja Dżesika :joy:

Posłać do moderacji, pingnąć Naczelnego, nie używać języka zachęcającego do strzelania do użytkowników

Najlepiej byłoby skasować konto, 156 postów zniknie momentalnie.

Szambo w komentarzach na portalu już dawno wybiło, a reakcji redakcji jakoś nie widać.
Prosta logika każe domniemywać, że albo nie ma komu tego sprzątać, albo to im pasuje. Obawiam się, że to drugie…


Czyli do kogo?
Kto konkretnie tym się zajmuje, albo raczej (sądząc po mnogości takich komentarzy) powinien tym się zajmować?


Naczelny ma się tym zajmować?

Może tylko naczelny ma opcje kasowania kont…

redaktor naczelny Jakub Wątor: 	jakub.wator@grupawp.pl

Pewnie nie wchodził nigdy na forum, albo wcale nie ma konta na dobrychprogramach…

Tylko, że ta broń ma 2 końce z 5-6 lat temu moderujacy mnie wywalił, bo mu się mój awatar nie podobał.

1 polubienie

Tak z ciekawości, co to za awatar był przyczyną eksmisji?

Coś w tym stylu, teraz nie znajdę oryginału :laughing:
glass2
Napisał, że dzieci odwiedzają forum i to jest nie w porządku. ech.
Ja się oczywiście uparłem, że nie zmienię awatara. I tak z 3 dni sobie mailowaliśmy. No i wywalił.

Było zmienić na coś takiego, bez opisu żeby utrudnić sprawę.

I dlatego każdą cenzurę uważam za zło. Portale nie są w stanie ogarnąć fizycznie tylu użytkowników, to używają sztucznej inteligencji. Ale to tez piekło( Blokowanie szachistów za czarne -białe)
I takiego spamującego po prostu omijam jednym ruchem rolki.
A tak na marginesie, coś za bardzo niektórym ostatnio spodobała się cenzura.

Ja jak najbardziej jestem za pieleniem chwastów.

Może scalić te tematy:

Scalenie nic nie da, jak nawet @Kristov_pl usunął kilka komentarzy Kobiety to w przypadku reklamy raczej nie zniknął żaden ani konto by znikło w jednej chwili 156.