Vademecum kolekcjonera - FUTBOL

Wysłałem we wrześniu kilkanaście maili, kilka klubów (Arsenal, Liverpool) napisało, że odpowiadają tylko na pisemne listy. Jedynie Barcelona wysłała mi list na domowy adres.

I tutaj moje pytanie: koperta wyglądała na wcześniej otwartą, czy możliwe, że ktoś połakomił się na część jej zawartośći? W środku był krótki liścik oraz plakat - czy powinno być coś więcej (proporczyk, autografy)?

ja tez mam takie przygody za soba :stuck_out_tongue: Dwukrotnie wysylalem do Realu Madryt ( ktorego jestem fanem :smiley: ) i dostalem odpowiedz. Byly to kartki pocztowe z autografami (ale drukowanymi) - za pierwszym razem (w 2001 roku) dostalem kartki Casillasa, Geremiego i Karambeu a za drugim calego zespolu na jednej pocztowce. Do tego list od Dyrektora klubu (nie radia :stuck_out_tongue: ) z podziekowaniami i reklama strony internetowej :smiley:

Wyslalem raz do Liverpoolu to dostalem gazetke o klubie, stadionie, zdjecia z pilkarzami i autografami (rowniez drukowanymi) a dodatkowo kartke o Michaelu Owenie.

W 2000 wyslalem kartke do Polonii Warszawa i dostalem oryginalny autograf Tomasza Kiełbowicza z dedykacja dla mnie :smiley: Do tego naklejki

Niespodziewanie dostalem tez oryginalny autograf Oliviera Bierhoffa do ktorego nie pisalem :slight_smile: A list zostal wyslany z Goldapii a ja mieszkam w Legnicy :slight_smile: Ciekawe kto go na poczte tam zaniosł w tej Gołdapii :smiley:

Pozniej nastal okres ciszy, przestalem pisac ale znowu zaczne bo kumpel dostal spora paczke od Celticu. Bede mial zajecie na ferie :stuck_out_tongue:

Sorry,że się wpycham,ale mam jedno pytanie:po ilu dniach mniej więcej przychodzą te listy?

Wszystko zależy, do jakiego klubu wysyłasz.

Od kilku-kilkunastu dni do nawet kilku miesięcy (na odzew z Realu Madryt czekałem pół roku).

Także… cierpliwości :slight_smile:

ja wysłałem do ManU i Arsenalu lecz nic żadnej odpowiedzie, jakieś dwa-trzy miesiące emu. a może można wysłać takie e-maile lecz do indywidualnych gaczy (T.Henry i C.Ronaldo)

Tzn. że dostałeś od nich odpowiedź po e-mailu? Mógłbyś podac adresy?

Według mnie się tak nie da.

-jaki jest adres do Celticu (pocztowy)?

nie mam do tych pilkarzy adresow, wlasnie o nie prosze

mógł by ktoś podać mi adres e-mail do Liverpool-u??

Ja wysyłałem trochę, mam jak na razie odpowiedzi od MU, Arsenalu, Liverpoolu, Barcelony, Realu, Interu, Lyonu, Rafaela Van der Vaarta + inne nie-piłkarskie. Na e-mail odpowiedziala tylko Barcelona.

Na http://www.uefa.com/ są adresy i emaile.

to wiem że tam są ale tam jest podany adres e-mail jak na niego się napisze to oni gdzieś cię później odsyłają ale nie wiem co wybrać,może ktoś mi podpowiedzieć gdzie tam napisać by rozpatrzyli to co do nich piszę w sprawie pamiątek??To jest ta strona z tego e-maila zwrotnego:

http://www.liverpoolfc.tv/hcu/contact/

Złączono Posta : 28.05.2007 (Pon) 19:09

wiem też mi przysłali :mrgreen: