Vider - pobieranie video na dysk

Zna ktoś skuteczny sposób na pobieranie z tego serwisu? (Ostatnio chyba dodatkowo to utrudnili)

1 polubienie

Rozszerzenia:
Flash video downloader?
Net video hunter?
Przeglądarka też pobiera:

No i leci pobieranie, choć to nie najlepsza dla mnie strona :wink:

Te porady sprawdzałeś dzisiaj? Bo u mnie np. metoda na przeglądarkę nie działa (wyraźnie zaznaczyłem wyżejn, że OSTATNIO!!! DODATKOWO!!! utrudnili)…


Rozszerzenia podane przez Ciebie nie są kompatybilne z najnowszą wersją przeglądarki Firefox

Najnowszy palemoon 28.4 - można spolszczyć, nawet portable.
Stare rozszerzenia: http://legacycollector.org/firefox-addons/

Pobrałem Firefox ESR 60.5.2 zainstalowałem proponowane przez Ciebie rozszerzenia i kupa! Zwykłymi VideoDownloaderami pliki są pobierane, ale o zerowej wadze.

Po co proponujesz rozwiazania, które nie sprawdziłeś?

Po co się unosisz? Nawet na zrzutach ekranowych widać, że Bogdanowi działa.

1 polubienie

Pytanie czy screenshoty aktualne…

A tam, pobieram Twój odcinek:
MWSnap221

To ok. zwracam honor i przepraszam. Czym dokładnie pobierasz? Ja mam Windows 10, Firefox najnowszy i ten ESR i za żadne skarby nie mogę pobrać. A zależy mi… 5 i 6 sezonu “Rookie Blue” z lektorem nigdzie indziej znaleźć nie mogę.

A ja mam 12 letni komputer z XP i pobieram nawet filmy z VOD program youtube dll gui z dobrychprogramów.
Do acera z win7 x64 nawet nie siadam.

Bravo Ty! Problem w tym, że ja gram i zwyczajnie potrzebuję Windows 10. Pewnie nie ma szans byś pobrał te 26 odcinków i udostępnił mi dajmy na to na Google dysku?

Ech, te młode pokolenia. Trochę własnej inicjatywy. Pale Moon z dodatkiem “DownThemAll!” świetnie radzi sobie z tym zadaniem…
.
.
.
.
… przynajmniej na Linuksie :joy:

na linuksie może tak… ja próbowałem Pole Moon z dodatkami i problem również występuje.

Możesz spróbować zmienić user agent, jeśli to system jest problemem.

1 polubienie

Niestety nie działa…

Z którymi dodatkami?

Jak to robisz?

zaintalowałem Pool Moon, pobrałem dodatki i problem powraca. Pliki pobrane mają 0KB, a po najechaniu myszką na video i prawokliku nie otwiera się w ogóle menu.

Powtórzę się, ale to już ostatni raz: które dodatki?

DownThemAll, Flash video downloader, Net video hunter, VideoDownloadHelper, Bulk Media Downloader.

U mnie robi robotę. Klikam w menu przeglądarki, zaznaczam plik do pobrania, plik się ściąga.

Przechwycenie%20obrazu%20ekranu_2019-03-17_10-50-10