Vista a GRY

(Chmuurek) #1

Zastanawiam sie nad instalacja Visty, ale z tego co slyszalem i naczytalem sie na forum sa duze problemy z grami. Czy to prawda, ze z wiekszoscia gier sa problemy pod tym systemem?

(Miwidlak) #2

Jakie gry?

Jaki sprzęt?

Ja odpaliłem bez żadnych kłopotów:

Call Of Duty 2;

Far Cry;

Colin McRae Rally 2005;

Sniper Elite;

Call Of Duty;

Call Of Duty United Offensive;

Medal of Honor Allied Assault;

Unreal Tournament;

AoT;

NFS Most Wanted;

NFS Carbon;

Wszystkie wymienione wyżej nie sprawiły mi żadnego kłopotu i przykrych niespodzianek;

Chodzą płynnie (1280 x 1024 - detale ustawione na maksa);

(system) #3

A ja mam pytanie na jakiej viście je odpaliłeś plgracz 32 czy 64 bitowej?

(Chmuurek) #4

Podobno byly problemy z NFS Carbon, NFS Most Wanted, Heroes V, Gothic 3. Wszystkie lubie, wiec na pewno od razu bym je instalowal. A co do sprzetu, AMD Athlon 64 3800+, 1GB RAM, GeForce 7600GT, Seagate 320GB SATA II. Zastanawiam sie nad wersja Business. Wiem, ze Vista lyka duzo pamieci i martwie sie, ze odczuje to na grach.

(Miwidlak) #5

VISTA HOME PREMIUM PL 32 bit - komp jak w opisie :slight_smile:

Każdy MB (GB) RAM dla systemów Microsoft jest jak powietrze.

(Chmuurek) #6

Wlasnie masz duzo pamieci, 4GB to az za duzo :slight_smile: Ja mam tylko 1GB, zastanawiam sie nad dokupieniem drugiej kosci. Ale jak na razie na tym 1GB z gierkami moze byc krucho i wogole mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych problemow graficznych w grach, co juz bylo wspominane na forum.

(Adi842) #7

plgracz - w ilu tematach jeszcze pochwalisz się jaki masz sprzęt i jakie to gry chodzą Ci na Viscie ???? :o :o :o

LOL... :o (Tak nawiasem mówiąc ten twój sprzęt jest beznadziejnie dopasowany :x )

Problemów na ogól nie ma, ale wiadomo będą chodzić wolniej niż na XP...

(Paluch Ti) #8

ja juz odpaliłem na viscie kilka gierek i z zadną nie miałem problemu a chodza tak samo wydajnie jak na xp.

(Miwidlak) #9

To była odpowiedź na Jego pytanie - mógł poczytać a nie zakładać nowego tematu;

Skąd wiadomo? Ja takich problemów na wg

nie mam.

Zaproponuj co sobie mogę jeszcze zmienić?

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 19:34

Dzięki KYNEK

(Chmuurek) #10

Jak juz cos, to czytalem i nie znalazlem nic konkretnego, ogolnie tylko ktos wspominal w niektorych przypadkach, np w tych ktore wymienilem. Dlatego wlasnie zalozylem tego posta, zeby uzytkownicy wypowiedzieli sie jak chodza im gry na Viscie. Od tego jest forum nieprawdaz?

(Miwidlak) #11

Tak od tego jest forum, dlatego chcąc Ci pomóc odpowiedziałem.

Ale zawsze znjdzie się Ktoś kto za pomoc kopnie w :x

Pozdrawiam

W Twoim przypadku dodatkowy 1GB RAM i Masz komfort

(Chmuurek) #12

Racja, bede musial chyba zainwestowac w kolejny 1GB :slight_smile:

(Gareth17) #13

Ja mam problem z Prince of Persia:Dwa Trony :? .

(Chmuurek) #14

I w ten sposob zaczynaja sie problemy, nie gram w kazda gre, ale pasowaloby, zeby Gothic 3, Heroes V i NFS MW i Carbon chodzily :slight_smile:

(Bart2577) #15

plgracz , a jaki sterownik masz do karty zainstalowany w viscie ?

(Miwidlak) #16

Po instalacji ten zawarty w Viście później Windows Update znalazł lepszy (na stronach Microsoft).

Obecnie 7.15.10.9746 ze stron nVIDII

(Chmuurek) #17

plgracz a znalazl Ci Vista od razu przy instalacji sterowniki do Audigy, czy sam pozniej instalowales karte?

(Bart2577) #18

plgracz dzięki za odpowiedz pozdrawiam

(Miwidlak) #19

Już przed instalacją VISTY byłem przygotowany - wiem jaki mam sprzęt i na co mogę liczyć dodatkowo skorzystałem z tego programiku Microsoftu do określenia ewentualnych kłopotów przy instalacji i stąd się dowiedziałem, że Audigy Vusta nie wykryje.

Na szczęście Creative ma na swoich stronach sterowniki w wersji BETA ale działają :slight_smile:

To było jedyne urządzenie, którego Vista nie wykryła.

(Chmuurek) #20

No wlasnie tez tak myslalem, sam mam SB Live 5.1 i pewnie bede mial podobny problem.