Vista a GRY

Nie tylko Ty masz problemy z Live 5.1 :frowning: A tu Creative dało :x

Można próbować instalować ręcznie stery od XPeka - może pójdą;

Podobna sytuacja jest z HPekami niektórymi - ale HP przynajmniej na stronach swoich o tym pisze;

Logitech nie wypuścił jeszcze wszystkich sterów - chociaż Vista sobie z nimi radzi;

Tylko skad wziac stery pod nia? na stronie Creative nie ma nic wiec lipa :frowning:

Nie wiecie może czy pod Windows Vista Home Premium 64-bit będzie działała gra Heroes of Might & Magic V?

Siema. Nie wiecie, czy na Viście Home Premium 32-bit pójdą Simsy 2?

Wiem, że gierka wydaje się trochę głupawa, ale lubię ją. :stuck_out_tongue:

Ja proponuję odwiedzić stronę: http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/W … ility_List

Wszystko jest tam napisane, więc sami zobaczcie jakie gry pójdą, a jakie nie. Od czego są wyszukiwarki? :stuck_out_tongue:

Albo poszukajcie sobie w google napewno jest taki tamat :smiley:

Tam jest tylko grubo napisane jakie gry i programy pójdą na Viście… Nie ma opisane jakie mogą wystąpić problemy, błędy itp. I od tego właśnie jest forum

A może wszyscy wolą DobreProgramy :slight_smile:

No własnie… w koncu forum jest od tego zeby sie dowiedziec wszystkiego :D:D (Ale mi sie zrymowalo :P)

Złączono Posta : 06.07.2007 (Pią) 5:01

A nie wiecie przypadkiem dlaczego nie chce mi pod Vistą dzialac Brothers in arms: Road to hill 30?? instalka poszla okey… uruchamia mi sie normalnie… po rozpoczeciu gry mam ekran i pasek ladowania… a jak jush dojdzie do koncia to mi wykrzacza sie do windows i mi pokazuje blad krytyczny… Oto jego tresc :

"Build: (null)

OS: Windows NT 6.0 (Build: 6000)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2000 MHz [4133476368384.000000 0] with 2045MB RAM

Video: ATI Radeon HD 2900 XT (496)

General protection fault!

History: UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- UGameEngine::Tick <- UGameEngine::Tick <- CMainLoop::RunLoop <- MainLoop "

i nic wiecej nie pisze… nie wiecie moze o co chodzi??? prosze o pomoc… i z gory dziekuje ;]

Złączono Posta : 06.07.2007 (Pią) 6:31

A teraz co ciekawe po zainstalowaniu najnowszego patcha 1.11 bład zmienil troszke swoj wyglad w taki :

" Application: bia.exe

Build: BIAPCRC1.11 (Oct 4 2005 16:12:28 )

OS: Windows NT 6.0 (Build: 6000)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2000 MHz [3991132176384.000000 0] with 2045MB RAM

Video: ATI Radeon HD 2900 XT (496)

General protection fault!

History: UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- UGameEngine::Tick <- UGameEngine::Tick <-

CMainLoop::RunLoop <- MainLoop

Script Stack: Not executing script code"

gothic 3 chodzi bardzo dobrze klatek jest minimalnie mniej ale za to gra tak nie przycina Heroes V tez dobrze chodzi do ich odpalenia potrzebny jest dx9 ale nie polecam go instalować wystarczy do katalogu system 32 wrzucić odpowiednie pliki do kazdej z wymienionych gier potrzeba po jednym małym pliku .dll u mnie sprawdza się to lepiej niż u kolegi który zainstalował dołączonego dx9 z płyt z grami

: Mam viste HOME PREMIUM i nie działa :frowning: mi CMR 2005 dlaczego??? i przy okazji dajcie link do ściągniecia CMR DIRT

siema mam problem z vista home premium tzn zawiesza mi sie call of duty deluxe edition multiplayer i nie mam pojecia co z tym robic prosze o pomoc

mam problem z moim laptopem,mianowicie zainstalowalem call of dutu 2 i niechce mi odpalic! !!

topor masz najnowsze sterowniki? Próbowałeś trybów zgodności?

to sa wypowiedzi lamerow ja uruchomiam wszystkie gry oproxcz dosowych bez przeszkod tylko czasem trzeba pokjombinowac zeby dzialaly

Mi na VISCIE działa bez żadnych problemów:

Age of Empires 3

Project IGI

IGI 2 Covert Strike

The Sims 2

Call of Duty

Jazz Jackrabbit 2

COLIN DIRT

wszystkie Splinter Celle

ale NFS Carbon często sie zawiesza.

No ja miałem problem z Test Drive Unlimited, co jakis czas gra haczyła, ale zmienilem sobie płyte, procka, pamiec i dodatkowo Viste z 64bit na 32bit i problem zniknął …

Tak w ogole czy wersja 32bit-owa nie ma zaimplementowanego directx 10? W informacjach o systemie widnieje info ze jest to tylko wersja 9.

Skąd zainstalowałeś StarForce działający pod Vistą. Mam SC; Chaos Theory i przez SF nie chce się uruchomić. Jest na to jakiś patch?

jest i vista sama powinna podać linka (mnie podała) ale go nie pamiętam, wpis w google starforce vista powinno coś pokazać

StarForce nei wiem skąd wzialem nie wiem co to jest podczas uruchamiania wyskakiwał komunikat iz sterownik starforce nie jest kompatybilny, potem polaczylem sie z linkiem od tego komunikatui tam byla najnowsza wersja dzialajaca pod VISTA

Złączono Posta : 05.09.2007 (Sro) 16:48

StarForce nei wiem skąd wzialem nie wiem co to jest podczas uruchamiania wyskakiwał komunikat iz sterownik starforce nie jest kompatybilny, potem polaczylem sie z linkiem od tego komunikatui tam byla najnowsza wersja dzialajaca pod VISTA

http://www.star-force.com/support/sfdrvup.zip

nie interesuj sie ms vista business!

ile można tłumaczyć że to wersja dla firm!

kup Ultimate lub Home Premium :slight_smile: