Vista a GRY

Ludzie Pomocy mam problemy z vista chce sobie pograc w scarface a tu nie da rady zainstalowalem gierke uruchamia sie ale to co sie dzieje z grafika to jest szok wszystko jest znieksztalcone i w ogóle do dupy nie widac nic kompletnie moj sprzet to :intel core quad q6600 2,4 gh 2046 mb ramu vista 32 bitowa home basic grafika gf 8500 512 mb . gdzie moge pobrac directx 10 ? jesli juz jest mam 9 tke

Vista ma wbudowany DirectX 10.

Dla Visty gry mają większe wymagania sprzętowe także wiesz a w ogóle ja bym na razie nie radził Visty :slight_smile:

ja mam viste od wakacji i jestem rozczarowany, mam paviliona dc9548 i instalowałem sporo gier i często coś nie trybi. Np loki, mój laptop powinien go bez problemu udźwignąć, tak jak MoH:Airborn, a podczas grania sie wiesza, jakby mu brakowało ramu (tak mi się wydaje). Poza tym Vista ma problem z firewire, mimo tego że wykrywa system to nie można go używać, dzwoniłem do HP i Microsoftu i powiedzieli, że … ‘nie zdążyli’ tego zrobić i naprawią to z SP1

Raczej tak. ja mam 4GB RAM ale jeżeli masz OS’a 32bit to 3GB w zupełności wystarczą aby Vista Ci “Latała” w końcu jest te ograniczenie jak w XP.

Chodzą te gry wystarczy zaznaczyć odpowiedni tryb zgodności, wyłączyć theme lub ściągnąć odpowiedni dll o, który czasem woła komunikat.

Tak poza tym grałem wczoraj chyba w 1 grę na DX10 Lost Planet… miodzio :stuck_out_tongue:

U mnie problemem jest to , że wywala mnie z FIFY 08 i wyskakuje błąd sterownika ekranu. Windows daje mi rozwiązanie z NIVIDIA :? Czyżym więc miał problem z kartą graficzną? W ogóle gra działa słabo menu się przycina itp :confused:

-> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=198271

przeczytałem bardzo dużo ciekawych informacji na temat gier pod vista osobiscie posiadam viste x64 i nie mam najmniejszych problemów z grami tymi nowymi typu crysis czy hellgate london a starymi typu frelancer w większosci przypadków to złe sterowniki zwłaszcza jezeli idzie o karty ati na viscie jade juz prawie 6miesięcy z tego 1miesiąc na sp1 :lol:

dla nv proponuje beta 169.04

witam czy ktos mi pomoze??

vista nie wykrywa mi audigy sound blaster >…

co mam zrobic ??

Chyba piszesz nie w tym temacie. Nie wykrywa czyli co dokładnie się dzieje? Zainstalowałeś sterowniki? Sam mam Audigy i nie mam problemów.