Vista a ilość uzywanego ram :|

Działać będą na pewno, ale inna sprawa że wolniej niż na XP.

Mi AOE III chodzi na rozdziałce 1024x768 na full detalach. Heroesy też ruszą.

Nawet na 512 ram ruszą herosy

Dzięki za odpowiedź, teraz już jestem pewien tego, że Vista będzie moja :stuck_out_tongue:

Masz to jak w banku :stuck_out_tongue:

Ile RAM potrzebuje VISTA?

Miałem 1GB pokazała mi rating 4,4.

Dołożyłem i mam 2GB - komp ogólnie działa szybciej, ale rankig pozostałna poziomie 4,4.

Czy ktoś wie o co chodzi z tym ratingiem?

Z grafiką też jest dziwnie - dwa razy lepiej VISTA ma mi chodzić w grach niż Windows AERO.

Te 4,4 to rozumiem ocena pamięci RAM? Widocznie Vista ocenia nie ilość, tylko wydajność pamięci, stąd ocena się nie zmieniła. Poza tym radzę traktować te wyniki nieco z przymrużeniem oka.

a dalej jeszcze raz ocenianie kompa? :wink: tak pytam dla zasady

ps. masz juz w takim razie nieaktualny podpis :stuck_out_tongue:

Uwaga! !!

Przestroga dla tych co chcą dołożyć ram.

Dziś chciałem sprawdzić na ile poprawi szybkość dołożenie 512’stki. Obecnie mam w dwóch slotach po 512, przynoszę od znajomego następną, wkladam w trzeci (ostatni slot) i lipa. Komp nie wstaje. Biorę w łapska książeczkę ECS’sa a tam jest napisane, że ramy 400MHZ, tylko 2 szt. :cry:

DDR400 can only suport up 2 DIMMs

DDR266 i DDR333 3 DIMMs

to raczej przestroga dla posiadajacych plyty ECS :stuck_out_tongue:

Nic na temat - wiadomo, ze jak dokladasz RAM to sprawdzasz czy plyta to pociagnie

Moja ma max.4GB

panowie ja mam 6144 mb ramu ddr2

i vista mi buforuje 5600~ ;/

za mało :stuck_out_tongue:

Witam

ja posiadam laptopka z jedna koscia 1024 i jedna koscia 2048 czyli w sumie 3072 mb pamieci ram ddr 2 667

z czego karta graficzna ma przydzielone 128 mb

w stanie spoczynku vista bieze mi okolo 1100 mb pamieci

najwiecej ramu z tego co zauwazylem zabiera ie jak siedze w necie i ma otwarte kilkanascie stron ale po zamknieciu ie wszystko wraca do normy