Vista i gg 7.7 build 3305

gg zawsze było jedną wielką niedoróbką ;/ dlaczego te pacany nie mogą zrobić czegoś wreszcie porządnego ? coś w jak MSN :wink:

Ja nigdy przenigdy z gg nie miałem problemu

Kilkadziesiąt razy. Podobno ma na to wpływ zainstalowanei GG na C:\ ale ja mam na E:\ i teżm isięto zdarza. Ale to jest normalka - nawet w Konnekcie tak jest.

Jedyna rada, to instalowanie programu który jest w pełni kompatybilny z Vistą, i producent oprogramowania wyraźnie zaznacza że działa na Viście, tak jak np. aqq, msn messenger , skype.

Z tymi programami na viście problemów nie ma :mrgreen:

też mam zainstalowane GG w innym miejscu i to samo co zawsze :mrgreen:

trzeba będzie sie przyzwyczaić do AQQ…

Mi wczoraj pasek zadań nie wariował, a właśnie przed chwilą znów zwariował :slight_smile: Czyli zostaje po staremu

zainstalowałem drugi raz AQQ w innym miejscu i nie mogę zalogować drugiego użytkownika bo nie włącza mi się kolejne okno do logowania… coś nie tak zrobiłem?

no panowie niestety to gg nie jest jeszcze akceptowane przez viste ;/ pasek jak sie pierdzielił tak sie pierdzieli

Nie gadaj takich głupot kolego !!

Złączono Posta : 19.04.2007 (Czw) 8:57

PS : ja nie miałem z gg na viście nigdy problemów

No , kilkanaście godzin testów, dwa razy już wariował explorer.exe a to swiadczy tylko o tym jak niedorobionym programem jest GG :x

Wysłałem kolejnego mejla do technicznych z gadu, ale zapewne w sprawie gg na vistę nie odpowiedzą :stuck_out_tongue:

Albo odpowiedzą że wkrótce pojawi się program w pełni kompatybilny z Vistą :mrgreen:

Dziwne, że te problemy z gg wystepują tylko u części użytkowników. Ja na Viście nie miałem z nim ani jednego problemu, nic nigdy mi się nie “wysypało”. Tak samo u moich znajomych, którzy mają Vistę - też zero problemów.

A mi proszę panów już od ponad 40h nic się nie dzieje… cud?

Zainstalowałem to gg wczoraj, a przed chwilą znowu pasek zaczął wariować… czyli wszystko po staremu… panowie od gg się znowu nie postarali :frowning:

Zauważyłem, że opisywane przez userów problemy z gg mają w większości tylko posiadacze Home Premium… Większość posiadaczy Ultimate nie napotyka takich błędów.

Ja używam wersji Business, do tego angielskiej, i też mam taki problem.

Dziś jednak dostałem maila z tech-gg odnośnie wczorajszego zapytania odnośnie gg i visty:

Nie testowałem jeszcze, ale skoro w końcu odpowiedzieli i polecają tę wersję, to coś w tym musi być.

no to zaczynamy testować GG 7.7 [3367 build] ciekawe czy tym razem się posypie :mrgreen:,

Mi już się postypał ponad 20 razy w ciągu 4 godzin :mrgreen:

GG to naprawdę jeden wielki syf.

Tak pisali ten program, że go nie dopisali, masakra.

Testowałem wszystko co się da :stuck_out_tongue:

Chciałem, i powtarzam chciałem przetestować jakość rozmów głosowych między numerami GG.

Nie przetestowałem, kiedy ja do kogos dzwoniłem, komunuikator się restartował, kiedy ktoś do mnie dzwonił wszystko ok, ale jak klikam na odbierz połączenie, ten syf się wyłączał.

Fajnie :]

Niedorobione gadu gadu jest, żenada.

Techniczni z gadulca się po raz kolejny ośmieszyli, i napisałem już stosowne mejle do nich w tej sprawie :mrgreen:

u mnie nowe gg 7.7 chodzi bez zastrzezena przy 7.6 co chwile wariowal pasek itp. bynajmniej u mnie widac poprawe wiec niewiem czemu niektórzy nadal mają takie problemy ?

Ps. i tak korzystam z konnekta, jest lepszy i na Viście chodzi bardzo dobrze