Vista i gg 7.7 build 3305

A sprawdzałeś wszystkie opcje GG ?

Bo jak byś na maxa wycisnął z GG co się da, to się sypie, przy najprostrzych rozmowach głosowych nawet :mrgreen:

tak sprawdzałem, 7.6 sypało się nawet przy zwykłej rozmowie ,a przy głosowych to kaszana i ten pasek…przy 7.7 tego nie zaznałem do tej pory,celowo mam załączone gg non stop i testuje co sie da i chodzi dobrze narazie juz 2 dzień

ja dziś miałem okazje tylko prowadzić zwykłe rozmowy :stuck_out_tongue: i jak narazie nie sie sypie hehe, ale znajac GG jutro coś poleci :stuck_out_tongue:

Nie do końca bym się zgodził.

Po kilkudniowych testach wydaje mi się, że przy ustawieniu uruchomienia jako administrator program rzadziej się sypie.

Przetestujcie każdą opcję co najmniej po tygodniu i sami oceńcie.

mnie wylatuje explorer jak uruchamiam panel sterowania, i czesto gubi haslo i numer pozbylem sie gg przywrociłem z backupu ostatnią kopię i wszystko śmiga jak należy. Dobre te backupy w viscie.

A mi wszystko dziala ok .=) ani razu mi sie nic nie posypało :)kiedyś z wariującym paskiem miałem problem ,ale to raz (bo prostym sposobem to naprawiłem , gg 7,6)

Oto wiadomość od tech-gadu:

Pojawiła się również nowa wersja - Gadu-Gadu 7.7 [build 3445].

Swoją drogą, czy ktoś wie, dlaczego GG zawsze jest blokowane na starcie i muszę odpalać je ręcznie lub z system traya, gdzie znajduje się informacja o zablokowaniu tej aplikacji ? Jest jakiś sposób, żeby to obejść i żeby system za każdym razem nie pytał o pozwolenie na uruchomienie tej aplikacji - oczywiście bez wyłączania UAC.

Musisz wyłaczyć uruchamianie sie gg jako admin. I po sprawie.

To wtedy co jakiś czas wyskakuje mi ten śmieszny alert o update.dll. :\ A może w nowej wersji już tego nie ma ? Ja nadal ciągnę na 7.6 …

zmień na 7.7 najnowszy build, i tego nie będzie, i nie uruchamiaj gg jako admina w najnowszej wersji , bo to nie potrzebne jest

Mi na Viście GG 7.7 działa bardzo ładnie i stabilnie… xD

Witam.

Ostatni build z przed 3 dni, działa już pięknie na Viście, jak narazie zetro problemów z GG.

Więc jesli ktoś ma problemy z GG to proponuję zainstalowanie najnowszej wersji na windows Vista, bez trybu zgodności, i bez opcjii uruchom jako administrator.

I explorer.exe już się nie sypie.

mnie gubi haslo i numer a poza tym musiałem odinstalowa ją bo miałem błąd eksploratora jak wchodziłem np. w panel sterowania wersja z przed tygodnia