Vista - Opinie

Mam zainstalowany Windows Vista Ultimate PL i jak na razie jestem zadowolony chodź mogło być lepiej. Lecz pamiętam że jak XP miał premierę to tez tak było, chodzi mi tu o kompatybilność programów z Vistą. Jednak jestem zadowolony. Ogólnie Windows śmiga szybciej od XP-ka (na moim kompie 2,4GHz ; 1536MB Ram ; Radeon X1300Pro) ale mam pytanko czy Aero Glass odpali na kompie CPU: 1,6 GHz ; GPU: 128MB GeForce 6660 ; 512 RAM bo kolega nie ma neta więc pyta się przeze mnie tu. Proszę o odpowiedź.

leciutko że odpali (aero glass) :smiley:

Nie tek leciutko bo cały ram zeżre system, a chyba nie chodzi tylko o to by zobaczyć pulpit.

Biegłem czym predzej po następną kość, wynik ramu z 2.9 poszedł na 4.1 z kolei na moim procku mam tylko 3.2

Powinno pójść ale mógłby dokupić troche więcej ramu 8)

pujdzie na 99% tylko że komp będzie troche mulił. Przydało by się 1Gb RAM.

OK dzięki Wam.

Ale przecierz nie da się aktywować wersji Ultimate bez dostępu do sieci…

pazik77 , a skąd wiesz że kolega ma akurat Ultimate ??

A ile taka przyjemność kosztuje?Ten Vista? :wink:

Bo to ta wersja z sieci P2P i Ci userzy co piszą o tej wersji w 99 % mają ją nielegalnie pobraną i zainstalowaną.

Może ja tu czegoś nie rozumiem, ale chyba jest tak że on ma internet ! tylko jego kolega nie ma i zadaje pytanie poprzez założyciele tego tematu. A tą Viste ma założyciel tematu. A on ma internet :stuck_out_tongue:

Miałem, lecz komp mulił…

Ja podam jeden nie ma sterów do kart dźwiękowych. Jak nie masz zintegrowanej to muzyki nie posłuchasz.

I to jest te powód? W niedalekiej przyszłości będą sterowniki do każdej karty muzycznej(jeśli już nie ma, nie jestem za bardzo oblatany w tym temacie).

Vista to kwach. Zachwalają ją tylko ludzie co ją kupili, bo nie chcą się przyznawać, że walili kasę w błoto. Szukałem na video.google.pl, ale nie znalazłem. Demonstracje visty. Microsoft tak się podniecał mówiąc o viście.

Ten system to złodziej http://video.google.pl/videoplay?docid= … &plindex=4

http://video.google.pl/videoplay?docid= … 8806545107

Kradne pomysły od najlepszych, czyli od maca i linuksa. To jest jedyny efekt co windows sam zrobił http://video.google.pl/videoplay?docid= … &plindex=9

ale zrezygnowali z pomysłów, aby zakosić je Mac-oiw. Zapowiedzi visty też byłi inne, niż realnie jest. Microsoft powiedział, że w Viście aplikacjie będzie można zwijać jak pergamin i gdzie jest to?

O jej, użekły mnie wasze historie, napiszcie ze swoimi problemami do bravo jeszcze :mrgreen: :lol:

to żaden powód, dla którego oskarzasz Viste :stuck_out_tongue:

To nie wina Visty, tylko producentów sprzętu, którzy mieli czas na przygotowanie sterów,

No i co z tego że ma to linux ?

Ludzie system to nie tylko wygląd :?

Jak myślicie takimi kategoriami, to lepiej nic nie piszcie, albo do bravo się wyżalcie :mrgreen:

I co zauroczyłeś się już niefunkcjonalnym berylem czy jak to zwał ? :mrgreen:

Jak masz nie legalną wersje visty z crackiem to mówisz że komputer muli :x kolega kupił viste ma 1 gb ramu wszystko mu śmiga ładnie bawiłem się vistą

Bo 99 % piratów Vistę aktywują emulacją biosu, ale niestety ta metoda spowalnia działanie całego systemu z wiadomych względów :lol:

A potem zdziwko, jaka ta Vista to bardziew :mrgreen:

Według mnie nie opłaca się instalować Visty, bo system Windows XP na wsparcie techniczne do 2012 r. a w 2010 r. jest planowana premiera nowego systemu Windows Seven (nazwa kodowa), więc się wytrzyma na Windows XP do tego roku.

ja również czasem korzystam z Ubuntu…

Jednak bez Windowsa nie mogę się obejść… Gry, programy… Po prostu nie działają pod linuxem.

I nie chcę się bawic w Wine, itp.

Linux dobry jest do podstawowych prac biurowych, internetu… Nie chcę tracić czasu na wklepywanie długich linijek do konsoli tylko po to, aby skonfigurować program. Może kiedyś się to zmieni i Linux będzie w pełni ‘przyjazny’ dla użytkownika i prosty w obsłudze. Takie jest moje zdanie. Trzeba mieć chęć i czas, aby na co dzień korzystać z dobrodziejstw Linuxa.