Vista SP2 Beta

jka nie zrobiles backupu oryginalych plikow to czeka Cie formacik.

Mam oryginalne pliki. Mimo że podmieniłem nie działa to a kolega Maciek_27 twierdzi inaczej… to ja już sam nie wiem jak to zrobić skoro podmiana nic nie daje… A formata robić nie będę przywrócę ghostem obraz partycji i za 15 minut będzię po bólu :wink:

A co z językiem? Vista po instalacji SP2 Beta jest po polsku ?

Tak, przynajmniej u mnie.

Co znaczą “niecertyfikowane style” ?

Te nie wydane przez MS.

Hisato bardzo prosze:

1cfec48b337c0777m.jpg

Odnajdujesz 3 pliki:

C:\Windows\system32\ themeui.dll

C:\Windows\system32\ shsvcs.dll

C:\Windows\system32\ uxtheme.dll

Na każdym z nich robisz:

Prawo klik myszy–Właściwości–Zakładka zabezpieczenia–Zawansowane–Właściciel–Edytuj (wybierasz administratorzy)

Zastosuj i potwierdzasz OK–OK—Z listy wybierasz Administratorzy i Edytuj i nadajesz mu pełną kontrolę–dalej zastosuj i OK.

Dalej zmieniasz nazwę pliku themeui.dll na themeui.dll.old i kopiujesz nowy plik themeui.dll.

I tak samo robisz z dwoma pozostałymi plikami.

PS: Skoro masz Viste x64 to pobierz odpowiednie pliki dla tego systemu. Link który podał Barteek

http://www.mediafire.com/?nt4njkzwyij

niestety wszyscy co sobie zrobili włąsną instalkę przez vLite wycinając zbędne pliki nie będą mogli zainstalować sp2, sam się zdziwiłem podczas instalacji…

Instalator sprawdza poprawność zapisanych plików w systemie i oczywiście się wykrzacza że brakuje “kilku”…

Fok czeka mnie instalacja czystego systemu z oryginału… :evil:

zainstalowałem z ciekawości:) i powiem że przy włączaniu system nawet ciut dłużej mi się ładuje. zamyka się szybciej, programy szybciej reagują ale z jednym nie mogę sobie poradzić. w dolnym prawym rogu mam napis:

Windows Vista

Kopia ewaluacyjna. Kompilacja 6002

Jak to wyłączyć?

Może 2 paski dłużej się ładuje ale logowanie trwa błyskawicznie (od razu logo Windows a nie mysz, klepsydra i logo), wyłącza się szybciej faktycznie (nawet szybciej od XP)… ogólnie nie mam z niczym problemu

ja mam do osób, które to zainstalowały(sp2) pytanko…da się to odinstalować?? chodzi mi o odinstalowanie bez formata xD

Witam, a u mnie włącza się teraz bardzo długo.

Po paskach ładowania mam przez 25s czarny ekran, potem dopiero rozbłyska logo i mam wybór użytkowników.

Tak, więc wróciłem do SP1 i wtedy uruchamiał się normalnie i szybciej niż po SP2.

Pozdrawiam

Ps. U mnie niestety programy włączały się wolniej i trochę go muliło, poczekam na SP2 już stabilne !

Hisato

A sprawdź dla pewności czy plik uxtheme.dll jest w C:\Windows\system32\

A ciekawe czy kolejne wersje sp2 bedzie można instalować na już zainstalowaną bete ? wie ktoś coć ?

Hisato , btw mozna ta tapete?

http://img383.imageshack.us/my.php?imag … 166in6.jpg

Uruchom -> regedit ->(pasek zadań) Edycja-> (zaznaczasz tylko “Wartości” Znajdź : PaintDesktopVersion -> Modyfikuj : z 1 na 0 -> Uruchom ponownie i zobacz czy znikło, daj znać :wink:

Polecacie zainstalować ? Czy język pozostaje bez zmian ?

Na 100% jest to w C:\Windows\system32\ ale mimo to nie działa… :frowning:

Mówisz i masz:

betterwaytobecleanbydanlb6.th.jpg

Język zostaje bez zmian.

U mnie po instalacji SP2 chodzi ciut szybciej.