Vista SP2 Beta

Mam pytanie…czy po instalcji sp2 beta da się go potem “spokojnie” odinstalować??

Z założenia powinien dać się bez problemu odinstalować, ale z doświadczenia(nie swojego) wiem ze bywają z tym problemy.

Ja odinstalowywałem próbne wersje SP1 do Visty i wszystko odbywało się bezproblemowo :slight_smile:

Ja wrzuciłem ten plik który niby pobiera z Windows Update, pobrałem 2 aktualizacje niby do SP2 i nic SP2 nie widać nigdzie, nawet po ponownym uruchomieniu systemu.

Da się usunąć w Programy i funkcje -> Wyświetl zainstalowane aktualizacje

Ściągnij ręcznie ze strony m$ :wink:

Nie.

Najnowszy sunrise podmienił pliki odrazu i wszystko świetnie działa :smiley:

Tylko jeszcze jak sie pozbyć znaku wodnego?

troche mnie on irytuje…

odnosnie sp2 to mozna go odinstalowac w dodaj usun aktualizacje jest oznaczony dodatek service pack dla MS Windows(kb948465)

sprawdzalem spokojnie da sie go sunac i stem dzial dobze

a odnosnie znaku wodnego to jak czytasz temat??

przeciez pare postow wyzej miales napisane :expressionless:

Uruchom -> regedit ->(pasek zadań) Edycja-> (zaznaczasz tylko “Wartości” Znajdź : PaintDesktopVersion -> Modyfikuj : z 1 na 0 -> Uruchom ponownie i zobacz czy znikło, daj znać

Niestety, nie działa. Sprawdzałem, po ponownym zalogowaniu (a nawet po ponownym uruchomieniu komputera) nie znika ten znak wodny z pulpitu. Nawet skasowanie wartości PaintDesktopVersion nie działa.

Macie jakieś inne sposoby na pozbycie się tego napisu z dolnego, prawego rogu pulpitu:

?? ?? ?? ?? ?? ??

PS. Przed modyfikacją wartość ta była ustawiona na 0!!

Ja też mam 0… i co teraz?

Wystarczy spatchować tym programem, autorstwa sCooBy^.

Używajcie właśnie tego programu! Ten program działa! Usuwa napis z prawego, dolnego rogu pulpitu! SPRAWDZAŁEM!

PS. Wreszcie mam święty spokój z tym napisem o wersji Windows. Wielkie brawa dla użytkownika sCooBy^!!

A u mnie nadal jest… :frowning: “Wywalono wredny napis czy jakoś… proszę się przelogować” i ■■■■ nadal dumnie zaśmieca pulpit :?

Witam

u mnie jeszcze po instalacji dodatku zwiekszylo sie miejsce na partycji z systemem (c:) o jakies 11 GB

ktos zaobserwowal tez takie zjawisko

Radzę przeprowadzić skanowanie programem CHKDSK.

Co do SP2 i ogólnie Visty: Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Nic dodać, nic ująć :slight_smile:

mi zwiększyło sie o 2GB

Normalnie się usuwa SP2. Po usunięcie nie ma żadnych problemów.

bylo o tym troche wyzej

działa wam tes sp2 BETA pod polska edycja visty?

Tak, działa na VHP PL 32bit :slight_smile:

Odczucie zmian po instalacji SP2 Beta: :o

- Szybsze uruchamianie systemu

- Szybsze logowanie

- Szybsze uruchamianie programów

- Szybsze zamykanie systemu (dzięki temu restart komputera nie jest taki czasochłonny)

Na razie tyle zmian zauważyłem po instalacji tego dodatku.

Gdybym coś jeszcze zauważył, to dopiszę :smiley: