Vista Ultimate SP1(prawie) za darmo przez rok- dostał ktoś?

witam, zamówiłem ten zestaw dnia 20 maja i jeszcze niedostałem (wiem nie minęło 10dni roboczych ale chcę się dowiedzieć poprostu) zestawu i zw. z tym mam pytanie dostał już ktoś?

zomo_prl , tak mój kumpel zamaiał i już dostał :slight_smile:

Ja nie musiałem zamawiac bo już mam Vistę z SP1 i śmiem twierdzić, że chodzi lepiej od XP’ka (!) trzeba miec tylko odpowiedniego kompa do Visty :slight_smile:

A czy ktoś może mi powiedzieć gdzie zamówić taką Vistę??

http://heroeshappenhere.iis7.pl/

ja też zamówiłem 20, na chwile obecną jeszcze przesyłka nie dotarła… :frowning:

a wersje 64 bit można zamówić?

mati75 , chyba nie ,tylko 32 bitową.

długi weekend byl boze cialo moze dlatego jeszcze nie doszlo

No…ja też czekam.

wiadomo może jak długo będzie ta promocja dostępna? pytam bo gdyby nie doszła to bym ponownie zamówił…

Łukasz14 a twój kolega dostał potwierdzenie jakieś ?

zomo_prl , nie wiem spytam się go jutro bo dzisiaj jest na wyjeździe :slight_smile:

Ja też zamówiłem,dojdzie za 10 dni,ta wersja działa przez rok,a póżniej da sie przedłużyć czy nie pozdrawiam

dominik3333 , możesz jedynie kupic później pełną wersję nieograniczoną czasowo :slight_smile:

A to jest jaka wersja testowa przez rok.A później jak kupię viste ultimate i będę miał klucz to da sie aktywować tą wersje testową po roku,czy jak to jest!.

Pewnie tak. Wystarczy że zmienisz aktualny klucz na nowy i aktywujesz system ponownie. Należy pamiętać tylko że jeżeli zdecydujesz się na taki krok to musisz kupić system w języku angielskim (ponieważ taki dostaniesz w wysyłce)

Ja zamówiłem 2 tyg. temu i jeszcze nie doszło, a za przesyłkę się płaci przy odbiorze tak??

ale w wersji ultimate bez problemu mozna pobrac jezyk polski i miec viste po polsku… liczba egzemplarzy byla ogranicznonwa

jonek29 , tak przy odbioerze. Kumpel żadnego meila nie dostał. Paczka przyszła i musiał zapłacić przy odbiorze :slight_smile:

Aha, no to czekam też wysłałem zamówienie 20 maja, a można gdzieś monitorować stan przesyłki czy coś takiego???

Ilę się płaci za przesyłkę. Znalezłem takąstronę i na niej można zamówić wersje 32 i 64 bit.