Vista Ultimate SP1(prawie) za darmo przez rok- dostał ktoś?

(xomo_pl) #1

witam, zamówiłem ten zestaw dnia 20 maja i jeszcze niedostałem (wiem nie minęło 10dni roboczych ale chcę się dowiedzieć poprostu) zestawu i zw. z tym mam pytanie dostał już ktoś?

(Łukasz14) #2

zomo_prl , tak mój kumpel zamaiał i już dostał :slight_smile:

Ja nie musiałem zamawiac bo już mam Vistę z SP1 i śmiem twierdzić, że chodzi lepiej od XP'ka (!) trzeba miec tylko odpowiedniego kompa do Visty :slight_smile:

(Marcin1191) #3

A czy ktoś może mi powiedzieć gdzie zamówić taką Vistę??

(aero) #4

http://heroeshappenhere.iis7.pl/

(lukskiba) #5

ja też zamówiłem 20, na chwile obecną jeszcze przesyłka nie dotarła... :frowning:

(mati75) #6

a wersje 64 bit można zamówić?

(Łukasz14) #7

mati75 , chyba nie ,tylko 32 bitową.

(underface) #8

długi weekend byl boze cialo moze dlatego jeszcze nie doszlo

(radko11) #9

No...ja też czekam.

(xomo_pl) #10

wiadomo może jak długo będzie ta promocja dostępna? pytam bo gdyby nie doszła to bym ponownie zamówił.....

Łukasz14 a twój kolega dostał potwierdzenie jakieś ?

(Łukasz14) #11

zomo_prl , nie wiem spytam się go jutro bo dzisiaj jest na wyjeździe :slight_smile:

(system) #12

Ja też zamówiłem,dojdzie za 10 dni,ta wersja działa przez rok,a póżniej da sie przedłużyć czy nie pozdrawiam

(Łukasz14) #13

dominik3333 , możesz jedynie kupic później pełną wersję nieograniczoną czasowo :slight_smile:

(system) #14

A to jest jaka wersja testowa przez rok.A później jak kupię viste ultimate i będę miał klucz to da sie aktywować tą wersje testową po roku,czy jak to jest!.

(.:Tomek:.) #15

Pewnie tak. Wystarczy że zmienisz aktualny klucz na nowy i aktywujesz system ponownie. Należy pamiętać tylko że jeżeli zdecydujesz się na taki krok to musisz kupić system w języku angielskim (ponieważ taki dostaniesz w wysyłce)

(Jonek29) #16

Ja zamówiłem 2 tyg. temu i jeszcze nie doszło, a za przesyłkę się płaci przy odbiorze tak??

(underface) #17

ale w wersji ultimate bez problemu mozna pobrac jezyk polski i miec viste po polsku... liczba egzemplarzy byla ogranicznonwa

(Łukasz14) #18

jonek29 , tak przy odbioerze. Kumpel żadnego meila nie dostał. Paczka przyszła i musiał zapłacić przy odbiorze :slight_smile:

(Jonek29) #19

Aha, no to czekam też wysłałem zamówienie 20 maja, a można gdzieś monitorować stan przesyłki czy coś takiego???

(mati75) #20

Ilę się płaci za przesyłkę. Znalezłem takąstronę i na niej można zamówić wersje 32 i 64 bit.