Vista Ultimate SP1(prawie) za darmo przez rok- dostał ktoś?

A ja zamówiłem chyba 32 bit,mati75-a da sie 64bit też zamówić jak tak podaj strone.Nie potrzebnie zamowiłem tą 32bit.

Przesyłkę chyba 30 zł.

mati75 tylko że na tej stronie możesz zamówić viste tylko jeśli masz na nią licencję: np masz home premium 32bit i zamówić możesz x64, przy zamówieniu trzeba wpisać klucz swój.

zomo_prl , a co jeśli ktoś wpisze piracki CD-KEy na tej stronie i będzie działać? :stuck_out_tongue:

Heh, a czemu się pytasz, chcesz sprawdzić, tak?? :smiley:

PS. czy za taką opcje dodatkowej płyty z64 się płaci??

jonek29 , możliwe ,że się płaci ale tylko za przesyłkę.

Tak sie pytam bo jeśli jakiś użytkownik nie zamówi wersji 64 bitowej, a ktoś zamów na jego CD-KEY to ciekawe czy na nastepny dzień będzie miał policję w domu ^^

Jaka jest ta strona na której mati zamówił?.

To ta: http://www.microsoft.com/windowsvista/1 … fault.mspx

przeciez mati podal likn w swoim poscie ludzie nauczcie sie czytac i spostrzegac ze tam bylo ukryte hiperlacze pod slowem taką

tez zamówiłem 20 i jeszcze nie dostałem ;/ ale myślę ze dojdzie tak w poniedziałek / wtorek

Ta paczka wysyłana jest kurierem czy pocztą?

pytacie o rzeczy które nie byly napisane podczas zamawiania czy nie przeczytaliscie jakiegos formularza?? sądze ze juz nie ma tych windowsow gdyż ich liczba byla ogranicznona wiec prosze sie nie zdziwic jak nic nie przyjdzie, jesli jest to wysylane z Polski to moze dojdize w tym tyg, jesli z innego państwa to termin wysylki moze wynosic ok 30 dni (np mi przyszly po takim czasie glosniki do tela rok temu byla promocja kto kupi w200i dostanie gratis glosniczki przenosne, wysylka byla z budapesztu)

przy zamawianiu pisało że w ciągu 10dni vista zostanie do ciebie wysłana czy jakoś tak…

Nooo… jak zamówiłem 20.05.2008 to wysłali dopiero 30.05 to dopiero 2 dni minęły… Z niecierpliwością czekam na przesyłkę.

Myślę, że gdyby miało zabraknąć to system zamiast informacji o wysyłce udzieliłby informacji w stylu “Dziękujemy za zgłoszenie lecz ilość programów wyczerpała się”.

No właśnie, jakieś powiadomienie by na pewno było :slight_smile:

Cytat z komentarzy z tego newsa :slight_smile:

czyli Microsoft wysyła paczuszki ;p

Nom czyli niedługo też dostane, ale teraz był strajk poczty to też pewnie trochę opóźni.

Strajk poczty się już skończył… a Visty dalej nie widać. :confused: Pewnie to zwykłe naciąganie. Chcieli tylko żeby wypełnić ankietę. :confused: Ot… cały Microsoft. :confused:

jakie znowu naciaganie ? :expressionless:

Ja dostałem parę dni temu Windows Vista Ultimate z tej pormocji :stuck_out_tongue: