Vista Ultimate SP1(prawie) za darmo przez rok- dostał ktoś?

Ja dostałem wczoraj, wysłana została 3 dni wcześniej … Ale rozczarowałem się, głównie chodziło mi o Viste ale nośnik okazał się uszkodzony, ‘coś’ jest na wewnętrznej stronie co uniemożliwia zainstalowanie czy tez skopiowanie … Czy można taki zestaw wymienić ? … pewnie będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami co myślę nie będzie opłacalne …

16942628513062008451_-_Kopia.jpg

aszerek , a może ściągnij sobie z torrentów lub z warezu płytkę instalacyjną do Visty i wpisz tego CD-KEY’a co dostałeś.

Ja tam, czekam cały czas i nic, to już chyba teraz z miesiąc :?

W dniu 13.06.2008 , o godzinie 14:11 został dopisany post przez jonek29

A ja właśnie przed chwilą dostałem paczkę z Microsoft’u z Vistą… :stuck_out_tongue:

Łukasz14 , no tutaj chodziło o coś innego … ja jestem już od jakiegoś czasu użytkownikiem Visty , ale chciałem być chodz przez “prawie rok” legalny … zaintalować system z oryginalnej płytki z hologramem i innymi bajerami, wpisac kod itd :lol: Visty z torrentów są najczęściej aktywowane już po zainstalowaniu :slight_smile:

aszerek , nie musza być akrtywowane…

Ściągnij plik iso 1:1 w którym nie jest nic integrowane :stuck_out_tongue:

Ciekawe skąd w takie rzeczy wiecie :stuck_out_tongue:

jonek29 , a chociażby z opisów i komentarzy takich wstawek na warezie czy też torrentach :stuck_out_tongue:

Nie trzeba ściagac takich rzeczy, żeby wiedziec o nich dużo :slight_smile:

Heh, no nie wiadomo, co tam tez pobierasz… :stuck_out_tongue:

ok dostałem paczuszkę tylko pytanko wiecie może do kiedy mogę zarejestrować swoją wersje, wpisać PIN na tej stronie bo chciałbym poczekać do połowy lipca kiedy kupie sobie nowy sprzęt

Pin wpisz teraz, aby otrzymać cd key, a kiedy zainstalujesz i aktywujesz tego windowsa, od wtedy będzie liczone dopiero te 365 dni

Ja nadal czekam, zamówiłem 28 a do dziś nic, dzwoniłem do m$ chyba 4 razy zawsze to samo jutro oddzwonimy z informacją gzdzie znajduje się paczka… kipny i tyle… Jutro minie 20 dni zobaczymy co powiedzą wyżej w M$ na to, przynajmniej zwrócą za przesyłkę :smiley:

Na jakiego maila mozna pisac informacje dotyczace przesylek? Zalezy mi na niej :expressionless:

Ja dzwoniłem do siedziby w Warszawie, a e-mail to chyba żadnego niema…

W końcu przyszła do mnie paczka z Vistą. :slight_smile: hip hip… :wink: Długo to trwało, ale lepiej późno, niż wcale. :stuck_out_tongue:

Farciarze, wy napiszcie jak wam ta Vista działa… ja maila napisałem tam gdzie zawsze pisze i zawsze odpisują i teraz też powinni :slight_smile:

Corvus_corax , o tej godzine? :smiley:

ja dziś odebrałem paczke…

Nie rozumiem, czemu wszyscy piszą zamówiłem. Ja też dostałem paczkę, ale z tego co pamiętam nie polegało to na czymś w stylu “zamawiam”, na moje oko to było coś w stylu “ankieta i losowanie” ;/ :o Pisało chyba wyraźnie, że mają do rozdania 1000 takich systemów. Więc nie widzę powodu do oburzania się, po prostu nie mieliście szczęścia:D (Pieniądze na drzewach nie rosną). Chcecie żeby przysłali wam system za darmo do domu, możecie zamówić sobie Ubuntu albo Open Solaris’a, tylko nie wiem czy jest sens czekać na płytkę 4 tyg. jak można ściągnąć sobie obraz w godzinę. ;]

MiLeS , wyraźnie pisało “Paczka zostanie wysłana w ciągu 10 dni” więc?.. 1 godzinę? Nie każdy ma łącze szybkie.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :slight_smile:

Pisałem tutaj o Ubuntu - dystrybucji linux’a. Ma 699 MB ;] A co do godziny, osoby z łączem wolniejszym niż. 128 KB/s to już raczej rzadkość, nawet w naszej Polsce.