Vista Ultimate SP1(prawie) za darmo przez rok- dostał ktoś?

Nie 1000 tylko 10 000 po za tym to nie losowanie tylko zasada “kto pierwszy ten lepszy”…

Przyznam się do błędu, nie 100 tylko 10 000. Ale z tym kto pierwszy ten lepszy to najgłupsza rzecz jaką słyszałem ;]

Tą ankietę wysłał mi znajomy, który wypełnił ją wcześniej ode mnie i niestety nie dostał paczki, ja wypełniłem ją dużoooo później i jakoś mam :slight_smile:

To, że Viste dostanie ta osoba która wypełni ankietę szybciej, nie ma jakiegokolwiek sensu :open_mouth: Jakby tak było to po co w ogóle ta ankieta ;/ I tak dostanie ją osoba która będzie szybsza, więc byłoby tylko pole do podania adresu :stuck_out_tongue: Poczytaj co jest podstawową funkcją ankiety ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ankieta

Jest jeszcze ta promocja(ankieta ) ??

Nie jestem pewny, zobacz tutaj.

Można sie jeszcze rejestroeać i wypełniać ankietę !!

Dziwne, chyba mało ludzi się tam rejestruje, bo z tego forum już kilkanaście osób. A przecież jest tylko 10 000 sztuk.

Nie tylko z tego forum, sporo osób dostało e-maile od samego M$ (tak ja też) a co do rejestracji i braniu udziału w akcji to zostało: 2514 pakietów :slight_smile:

Mi napisali że dojdzie do wtorku :slight_smile: (e-mail do Intel Vendor przez osobę odpowiedzialną za beta testy systemów operacyjnych na polskę, ci co biorą udział wiedzą o kogo chodzi…).

Mi doszło po miesiącu :))

jonek29 , a w jakim języku jest ten podręcznik? Polskim czy angielskim?

Ja mam w Polskim, głównie te 30 zł to ten podręcznik kosztuje bo jest do niego paragon xD

Dostałem, dwa klucze :slight_smile: Ultimate na dwa lata akurat do windows se7en.

Jak 2 klucze… :slight_smile:

no dostałem dwie paczki na mnie i na siostre :slight_smile: Pan z M$ powiedział że moge tak zrobić, teraz aktywować jedną viste a po roku drugą.

tak akuracik na Se7en :slight_smile: no i 500zł w kieszeni.

To ja se zamówię z 3 Visty xD

Jedną na mnie drugą na brata, a trzecią na starszego :smiley:

No a jak!!, tylko ciekawe czy przyjdzie przed 30 :slight_smile: :expressionless:

Dostałam Vistę w poniedziałek 16.06. Chyba się ruszyło.

Czyli jak go zamówie to nic nie płace? Za free dostaje VISTE na rok?? Bo jak tak to juz zamawiam :stuck_out_tongue:

microsofcik , płacisz 30 zł…

M$ nie daje nic za free :lol:

Ale lepiej zapłacić 30 zł niż te 500 :stuck_out_tongue: