Vista x64 RC1 i neostrada

chciałbym sobie zainstalowac Viste x64 RC1 i mam do tego pytanie czy neostrada chodzi na niej tak samo jak na x32 ??? bo nie chce marnowac 30 minut aby to sprawdzic.

musisz mieć stery do modemu na 64 Bity ale podobno jakoś się instalują te stery zależy czy to sagem czy thomson.Ale z drugiej strony ja polecam TYLKO Viste x86… mniej z nią problemów, jest szybsza i stabilniejsza, chyba że ma się Athlona 64X2

ja tez mam problem z neostrada czekam na jakies nowe posty bo mam viste a nie moge jej aktywowac

ja mam x86 i net tam chodzi

bo na x64 nie ma sterów pod Sagema 800 :confused:

pod speed sa.ale nie pod sagema. I sa słuchy ze nie bedzie :confused:

Postepowanie przy aktywacji jest identyczne jak przy XP. Ja Viste x64 aktywowalem telefonicznie z powodu braku sterow 64 bit do Sagema 800. Teraz pisze z Visty x64. Zakupilem router i smiga. Nie potrzeba zadnych sterow i wylaczania czegokolwiek. Jak neostrada chodzi na XP, to o wiele lepiej chodzi na Viscie x86 jak i x64 bez jakiegokolwiek ustawiania i kombinowania.

a jaki router kupiłes i ile za niego zapłaciłes??

mam pytanko serenity15 jak udalo ci sie odpalic sagema pod x86 ja probuje i nic,wykrywa mi modem ale mam problem podczas podlaczania, aha i co trzeba wybrac przy aktywacji gdy prosza o 6-cio cyfrowy poczatek ID skoro ja mam tylko 5 cyfr w pierwszym ciagu,pomocy! !!

D-Linka 524T. Cena ok. 220 PLN. Nie ma instrukcji po PL. Jest CD-ROM instalacyjny. Kilka klikniec i gotowe. Nie musisz sie na niczym znac. Wskazujesz neostrade i haslo, reszte zrobi program. Skonfigurowalem pod XP. Natomiast Vista x64 polaczenie sieciowe sama utworzyla i hula.

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 17:04

zainstalowałem na “sucho” sterowniki 3.0.4 do Sagema fast 800 (nie te z płytki)

zrestartowałem kompa weszłem W connection dałęm nowe połączenie Dial-Up wpisałem Nazwe i hasło i chodzi. A zeby atywowac trzeba miec Internet i “swój” klucz od MS

a podłaczyłem sam router czy do routera modem neostrady? I czy router podłączyłes do USB czy raczej do (wbudowanej karty sieciowej) jak u mnie???

dobra Vista aktywoawana ale net dalej nie dziala troch to dobijajace we wczesniejszej wersji nie mialem zadnych problemow

serenity 15 podlaczylem do wbudowanej karty sieciowej. Do USB nie da sie.

a ten router ma wbudowanego firewalla? I czy Wystraczy sam router czy modem tez sie podpina?

Firewall ma. Modemu nie podpina się. Podpina się bezpośrednio do karty sieciowej, do gniazdka telefonicznego i elektrycznego. Kable potrzebne są w zestawie.

dzieki. chyba se sprawie. 220 zł to nieduzo

tez mam wbudowana karte sieciowa,tyle ze ja laik jestem w tym temacie,mam to podlaczyc do tego wejscia takiego jak jest w stacjonarnym?

tam gdzie podłączasz kabel od wejscia telefonicznego do neostrady modemu a potem do kompa to połaczasz kabel od wejscia telefonicznego do routera i dopiero potem do kompa (karty sieciowej nie USB)

a mozna podłaczyc zamiast modemu karte sieciowa wbudowana w płyte główna bedzie wtedy internet normalnie, czy musi byc modem

Sama karta sieciowa nie da ci połączenia do netu. musisz mieć modem lub router

ak6 orietujesz sie czy sa 64 bitowe sterowniki do sagem fast 800 pod Viste x64 badz Windowsa XP x64

nie nie ma ich, i zapewno długo ich nie będzie