Vista x64 RC1 i neostrada

jak pisze aero. Nie ma. Mam taki modem i Vistę 64 bit. Tez nie wierzyłem, że nie ma i szukałem…szukałem…szukałem aż uwierzyłem. :smiley:

a pod thompson Speed Touch są podobno sterowniki x64. Mam racje?? czy tak jak z modemem sagema brak stosownch sterowników

tak, są

to moze wymienic modem na ten który ma stosowne steorwniki?? czy sie wstrzymać

tp raczej nie wyieni ci modemu , jeśli masz sagema, góra wymienią ci na nowego sagema :stuck_out_tongue:

chyba że kupisz na allegro :slight_smile:

w tym temacie http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=110713 gośc pisze że znalazł jakies steorwniki do x64 ale pod XP x64 beda działac pod vistą

chodziło ci o to :

??

instalował on stery z wersji 32 bit, i jak wiadomo takie stery prawidłowo działać nie będą, a tp napewno szybko sterów nie wypuści do modemów sagema na platformę 64 bit

chpdziło mi konkretnie o te http://lgsagem.free.fr/Telechargement/DriverFast800/Windows/USB-Eagle.Release11.P11-2006-10-27.zip wersja alpha do windy XP x64

nie polecam tego instalować , dlaczego ??

Dlatego że to :

Może być bardzo niestabilna :stuck_out_tongue:

tylko mówie niemiałem zamiaru tego instalowac i tak jade na Xp Pro Sp2 x86 :wink: wiec nawet bym nie mógł

// edit

czy ta Vista warta jest instalowania, oraz czy jest jakas róznica w działaniu programów na wersji 32 bitowej systemu Xp i viscie bo jakbym miał ja instalowac tobym instalował wersje ultimate x64 :slight_smile:

jasne, że tak, nowy system operacyjny …

tak, na wersji finalnej visty, zdaje się jakby programy szybciej i sprawniej działały :wink:

Aero masz Viste jak tak, to jaka wersja x86 x64 bit??

tak mam vistę , wersja

:wink:

sorry za OT ale mnie ciakwai ten system jak kazda nowosc jestem z tych ciekawskich, Aero jak ci sie uzywa nowego systemu jakie ogolne wrazenia, czy on rzeczywscie ciagnie tyle ramu, oraz czy masz powłaczane te bajery typu Aero Glass etc

nawet całkiem fajnie, nie mogę przyzwyczaić się jedynie jeszcze do tych nowych zabezpieczeń, gdzie instalując coś trzeba jeszcze klikać na pozwól … e.t.c :wink:

bardzo pozytywne, pracuje się bardzo dobrze, szybko, i stabilnie, xpka mam na drugiej partycji tylko dlatego, że drukarka którą posiadam, jeszcze nie działa pod vistą, firma lexmark własnie pisze stery pod ten system, z tego co się dowiedziałem, mam nadzieje że sterowniki szybko wyjdą, szybciej zapomnę o xp :lol:

tzn. ile ?

Sam system zjada mi max. 200- 250 mb ramu , czyli tak jak xp :slight_smile:

niestety aero glassa nie mam odpalonego, bo moja grafa nie jest wspierana,

Złączono Posta : 09.12.2006 (Sob) 0:23

co do offica 2007, na viście działa bardzo dobrze, pakiet office 2003 niekoniecznie cały czas ładnie chodził mi na viście :frowning:

A moja karta graficzna Ge Froce 7600GS jest obłsugiwana

Viste masz zaisntalowana na C: czy na drugiej partycji

to nieduzo przy 1GB pamieci ram to bardzo niewiele

na d

a niemasz problemów z rozruchem XP, jest dla visty edytor bootloadera zeby Xp i Vista normalnie działały

chciałem bez utraty XP, zaczac prace z nowym systemem :slight_smile:

moj scenariusz jest taki na C mam WIndowsa XP a chciałem na D dać Viste da sie, w instalatorze visty cos sie ustawia itd

nie ma najmniejszych problemów :wink:

po zaintalowaniu visty pokazuje ci się bootmanager i wybierasz albo windows vista, albo inne systemy windows, gdzie jest xp :stuck_out_tongue:

nic nie trzeba edytować, swszystko normalnie chodzi :stuck_out_tongue:

Ok , da się tak, wtedy będziesz miał tak jak ja, przy zapytaniu systemu gdzie zainstalować viste , wskazujesz dysk d, i na next, będziesz instalował wtedy viste na d :slight_smile:

Bez problemów

ok, teraz wszystko rozumiem, dzieki