Vista x64 RC1 i neostrada

No więc tak dlugo walczyłem z Neostrada przy SO Vista jednakze udalo mi sie zainstalować neostrade i nie powiem działa bardzo sprawnie … Mam modem sagem speedtouch na plytce instalacyjnej nie ma sterów do tego modemu … instaluje sie stery do modemu sagem 220 podajze jezeli nie chcialy by odpalic nalezy nacisnac prawy klawiszem na plik exe wejsc w properties i ustawic zeby plik byl odpalany zgodnie z systemem windows xp pozniej trzeba ustawic opcje Run as Administrator po zainstalowaniu modemu samego suchego sterownika nalezy utworzyć polaczenie dial-up reszta jak powyzej kolega mowil w numerze telefonu wpisujemy * reszta wedlug danych haso oraz login w razie problemow sluze pomoca

creesposs czy uruchomiłeś neo na Vista 64 bit ??

Bo jesli tak to jesteś pierwszy. :slight_smile:

creesposs nie napisał jaka to wersja systemu x86 czy x64. Więc skąd wiesz ze uruchomił Windows Vista x64

sluchajcie jezeli mi powiecie jak mam to sprawdzic jaka to wersja to z checia to zrobie i wam odpowiem

A czy widzisz w mojej wypowiedzi na końcu znak zapytania ??

Ja sie właśnie o to pytałem a nie stwierdziłem. :slight_smile:

UWAGA! Da sie to dziadostwo odpalić na Viście 64bit. Modem speedtouch 330. Mi przynajmniej sie udało na RC1. Jak zainstaluje wersje Full to sprawdze ten sposob jeszcze raz i wam tu napisze dokladnie. Jak chcecie sie pobawić to trzeba to zainstalować jak napisane wcześniej jest. Póżniej macie tam w gdzieś w menadżerze urzadzen coś co nie jest nigdzie przypisane (przynajmniej ja tak miałem - ikonka z pytajnikiem) klikacie na to i recznie dajecie na adapter cos tam (2ikonki kompa niebieskie z zielonym kablem na dole) uwaga teraz… albo mi sie pomyliło ale chyba nie. Wyswietliły sie standarwowe stery od M$ dałem zeby ich użył i wyskoczyło potwierdzenie a w nim dałem NIE. Dalej sie wszystko instalowało i zrobił mi sie modem speedtouch :o pozniej sami już prosto zrobicie połaczenie recznie :slight_smile:

Wiem jedno na 100% da się to zrobić! Próbujcie…

napisz tyo jeszcze raz, bo tak napisałeś, że nic z tego nie kumam

Bo to jest zagmatwane. Napisze dokładnie jak wgram Viste RTM. Pewnie w niedziele wieczorem.

zagmatwany jest język i styl w jakim opisałeś instalację…

btw…

:lol:

sam Ci się poskładał, elektronika, zamknęła się obudowa, podłaczyła przez kabel usb do kompa ?

Wiesz co… to ze masz wiecej postów to nie znaczy ze jestes mądrzejszy. Takie teksty to sobie mozesz mowic do mamusi. Mi przynajmniej udało się połaczyć z netem na tym modemie.

Bo jak wszyscy wcześniej pisali modem był tylko jako kontroler USB a nie jako sam w sobie modem.

Napisałem wcześniej ze jak to zrobie 2 raz na spokojnie w kompie to ładnie to opisze a jak ktoś chce to niech się bawi z moimi wskazówkami.

bo do speedtouch sa stey x64 to do Fast 800 nie ma :confused: którego ja posiadam…

lol a tobie zależy na postach ??

Nie wiedziałem, bo mnie nie zależy, ale chociaż sprawdz jak mniej więcej opisuje sie instalacje czegoś :

ładnie i przejżyście :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=119804

a nie paplanina słów, gdzie nic sie nie rozumie, jak muiałbym modem ten co ty, z twojego opisu nikt nie zainstalowałby sterów :!:

W tym ja , bo nie rozumiem opisu

Dobra sprawdziłem i tak mi to wychodzi…

  1. Odłaczam modem Speedtouch 330 od kompa.

  2. Instaluje Viste 64bit

  3. Instaluje sterowniki SpeedTouch330seriesR4.0.0.5 ***w ustawieniach wybieramy PPPoE i 0.35***

  4. Podłaczamy modem kiedy poprosi instalator.

  5. Po wykryciu modemu instalator bedzie chciał wprowadzić hasło i login - wpisujemy ale pewnie wyskoczy bład i zostanie zamkniety - nic nie szkodzi.

  6. RESETUJEMY KOMPA

  7. Klikamy start> Connekt To >> Set up a connection or network >> Connect to the Internet >> Broadband (PPPoE) >> Wpisujemy login i hasło, zaznaczamy zeby pamietał hasło.

8*. Proponuje zainstalować program AutoConnect zeby nie było problemów z łaczeniem.

Mam nadzieje ze wam też bedzie działać :wink:

A u mnie nie idzie jakos instalacja sterownikow. Tzn. stery sie instaluja jak w punktcie 3 potem podlaczam modem ale wyskauje komunikat ze nie znalazlo sterownikow do urzadzenia. I nie wim co mam dalej robic?