W jaką grę zagraliście jako pierwszą?

Tak zabralo mi się jakoś na wspominki. Tak jak w temacie która gra rozpoczeła waszą przygode z graniem? W moim przypadku pierwszym tytułem w jaki zagrałem były Heroes of might and magic 3, nastepnie Diablo 2 i Gta San Andreas.

“W jaką gre zagraliście jako pierwszą ?”

To który był pierwszy ?

Heroes 3.

Pierwsza nie pamiętam ale jedna z pierwszych to Contra na Pegasusie

Ping Pong na czarno białym Neptunie :slight_smile: Było to gdzieś w okolicach 1980 roku …

2 polubienia

To także była moja pierwsza gra, też w latach 80 ubiegłego wieku, myślę, że około 1985/6. ta gra to popularny Pong :wink:

space invaders na zx spectrum 1984 lub 85.

CS 1.6 albo Heroes 3 juz nie pamiętam dokładnie.

kiedy to było ! Quaka w 1998

Pierwsza, pierwsza to Duck Hunt, później Contra :smiley: Pierwsza na x86 to Total Annihilation - do dzisiaj mam ją na dysku.

Dobry jesteś :smiley:

Back to the future :smiley:

Quake

PC: Pentium 75 MHz, 8 MB RAM, Amiga: 68020 +FPU (zalecany 68040), AGA PC: 93,22% (z 9 recenzji) Quake – strzelanka pierwszoosobowa stworzona przez id Software i wydana 22 czerwca 1996 roku

Czytać też nie potrafisz, podałem Ci linka do Wikipedii, nie mogłeś grać w tę grę w 1988 roku bo wtedy jej nie było, masz “moimi słowami”… “hahahaha”

no super, źle zapisałem

Hmm … Zły portal wybrałeś :smiley:

1 polubienie

Space Invaders, ten krok marszowy (chyba to stamtąd?) słyszę do dzisiaj.

Na PC to był Prehistorik.
Dla chętnych emultator dosowy online:

https://classicreload.com/prehistorik.html
A wcześniej cała masa innych na ZX 81, ZX Spectrum, Atari 800, Commodore C-64, Amidze i jakiś tam konsolkach

Bierki, warcaby albo chińczyk :wink: nie pamiętam za dobrze, mały byłem :slight_smile:

Grand Theft Auto 1 :wink: