W jaki sposób można aktywować Windows XP?

Witajcie,

W jaki sposób mogę aktywować klucz licencyjny win xp ?, jeśli w chwili obecnej ten system nie jest już wspierany i nie ma możliwości połączyć się z serwerem w celu aktywacji. Próba aktywacji telefonicznej również zakończyła się niepowodzeniem a support zaleca aktualizacje do win 11 :joy:

  1. Czas do aktywacji 30 sekund, co stanie się potem? nastanie ciemność?

https://microsoft.gointeract.io/interact/index?interaction=1461173234028-3884f8602eccbe259104553afa8415434b4581-05d1&accountId=microsoft&loadFrom=CDN&appkey=196de13c-e946-4531-98f6-2719ec8405ce&Language=English&name=pana&CountryCode=en-US&Click%20To%20Call%20Caller%20Id=+15128180951&startedFromSmsToken=rnW6ijL&dnis=19&token=KlXjll

1 polubienie

Nic nie zrobisz legalnie.

1 polubienie

Linkowaną apką przez Wredzia próbuj.

Wyskoczy komunikat że system jest nieaktywny i nie można go używać.

Rozwiązania są trzy:

  1. Aktywacja telefoniczna wciąż działa.
  2. Reinstalacja co 30 dni.
  3. Aktywacje da się popsuć grzebiąc w rejestrze.

:man_facepalming:

Pozostaje zabawa z rejestrem. Po co ci tak w ogóle XP?

A mówią, że to Google jest takie ciekawskie.

Pod stary sprzęt. Za 35 zł zakupiłem K7S8X z dodatkami.

Widzę, że ktoś albo buduje komputer retro albo zbiera elektrozłom. Jak potrzebujesz jakichś części do komputerów retro to daj znać czego szukasz, może będę coś akurat miał. Obecnie w magazynie zalega mi tego około tony, niedługo idzie do utylizacji więc jak coś to pisz :slight_smile:.

Zamiast serwerów aktywacji odpowiada Azure - i zgłasza 404. Serwisu już nie ma, nawet telefonicznie nie pomogą. Pozostaje zmodyfikować klucz Rejestru z WPA, odebrać do niego prawa i mechanizm aktywacji się zamknie.

To nie jest „nielegalne”, nie jesteś w stanie używać tego softu bez obejścia tej kwestii.

Twój profil użytkownika jest ukryty. Nie ma opcji wyślij wiadomość…

Potrzebuję:
8800 najlepiej GTX sprawne bez artefaktów
Zaślepkę od K7S8X
Płytę ze sterownikami do mobo K7S8X właśnie :slight_smile:

Masz coś?

Pisałem to w poście, ale ludzie są schematyczni. Dobrze, że w końcu ktoś zauważył. Support MS zaleca aktualizacje / zakup win 10/11 na sprzęcie z datą produkcji 10-03 :grinning:

Dokładnie, ale nie chciałem pisać o tym co planuje, aby nie zarobić bana, kicka czy co tam za to grozi.

PS. Delta city ciągle pomocna. Dzięki

Nowe pw możesz generować tu:

https://forum.dobreprogramy.pl/my/messages

Jak nie zablokował go dla wszystkich lub wybierając wąskie grono dowolnych osób.

Ja stosuję opcję z dopuszczanie w PW tylko @x-kom.pl - ale admin może każdy post przerobić na PW widoczne dla mnie i spamujące mi czymś.

Po 30 dniach system się blokuje. Można go uruchomić tylko w trybie awaryjnym bez obsługi sieci. Jednak z tego poziomu można uruchomić polecenie:

rundll32.exe syssetup,SetupOobeBnk

i mamy kolejne 30 dni. Tylko nie wiem ile razy można taką sztuczkę zastosować.

Powinno cały czas działać bo to resetuje tzw. trial clock do kolejnych 30 dni.

Pikantni pracownicy twierdzą, że to działa do 3 razy czyli 90 dni spokoju.

Chyba, że ma kopię plików „wpa.dbl” i „wpa.bak”, w jaki niby zapisuje się ilość prób opóźniania.

Nie wiem czy do trzech razy i co to „pikantni pracownicy” ale wiem ze cos takiego było potrzebne przy zmianie sprzętu gdy miało sie ponownie zainstalować XP.
Stary temat z 2007 r.

:man_facepalming:

No to Google i angielski kluje, nawet jest polski blog z opisem, że 4 raz się nie uda.

A tak konkretnie bo „śpiewac kazdy moze, jeden lepiej a drugi gorzej” :man_facepalming:
Link do tego bloga, pamietasz?
I tu nie kwestia młody google i angielskiego. Google to tylko wyszukiwarka. Nie wiedziałeś? O jak mi przykro. :rofl:
Dostałeś młody link do artykułu z roku 2007 dotyczacego aktywacji XP (przeczytaj) a co w zamian dajesz? To
:poop: