W jaki sposób zaktualizować nowe sterowniki?

(Admix665) #1

Witam.

Mam taki problem z niektórymi grami, iż wymagają one najnowszych sterowników np. do karty graficznej czy procesora. Czy jest jakiś program, za którego pomocą mógłbym owe sterowniki ściągnąć?

(Krzekarma) #2

Sterowniki się ściąga ze strony producenta, aczkolwiek zanim zainstalujesz nowe stery musisz usunąć stare. Do tego polecam program Driver Cleaner.

(Admix665) #3

Robiłem tak podobnie, że czyściłem sterowniki programem do usuwania, ale wtedy musiałem iść do serwisu i format. Pamiętam, że miałem inny program co pobierał 1 sterownik dziennie i było dobrze.

(Chojinka) #4

Driver Magician - starsza wersja była ok, nie wiem jak nowe.

(Depedro70) #5

Wystarczy że masz program Everest czy AIDA.W programie tym zobaczysz jakie masz wersje sterowników oraz odpowiedni link który przekieruje Ciebie na stronę gdzie można pobrać nowe sterowniki .

Co do programu to np Easy Driver.

(Ciuci) #6

Nie wiem co to za gry które wymagają co chwile aktualizacji sterowników?Chyba prościej jest wejść na stronę producenta karty i ściągnąć sterownik niż instalować jakieś wątpliwej jakości programy.Jaką masz tą kartę graficzną?

admix665 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(Admix665) #8

AMD Radeon HD 6370M

(adam9870) #9

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Najnowsze sterowniki znajdziesz tutaj. Niestety nie napisałeś, jaki masz system (czy Windows XP, czy Windows Vista czy Windows 7, czy jakiś inny). Możesz także skorzystać z Windows Update (aktualizacje dodatkowe, jeżeli używasz Windows Vista albo Windows 7), albo naciśnij jednocześnie Windows + U >>> devmgmt.msc >>> rozwiń "Karty graficzne" >>> prawy przycisk myszy na kartę graficzną >>> Aktualizuj.

W razie problemów, zerknij proszę tutaj:

radeon-6370m-problem-sterownikami-t447960.html

(Admix665) #10

Brałem prze "Aktualizuj sterownik" (Win 7) i pisze, że mam aktualną wersję (2010-08-11). Sprawdzałem programem, który ktoś mi polecił w tym temacie i wyświetlił, że mam stary sterownik.

(Ciuci) #11

Ściągnij program GPU-Z zainstaluj i zobacz jaką wersje sterownika masz.Napisz co pisze w zakładce Driver version,albo daj screna :slight_smile:

(Depedro70) #12

Wersję sterownika można sprawdzić w programach diagnostycznych, Menadżer urządzeń.Wystarczy porównać czy na stronie producenta jest nowsza wersja i w razie konieczności zaktualizować.

(Admix665) #13

bDX2T.jpg

(Ciuci) #14

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Wypełniasz po kolei:

1.Notebook Graphics

2.Radeon HD Series

3.Radeon HD 6xxxM Series

4.Win 7 64 bit

Najpierw odinstaluj stare sterowniki.

(Admix665) #15

Pobrałem, kilkam instalator i...