W jaki sposób zaktualizować nowe sterowniki?

Witam.

Mam taki problem z niektórymi grami, iż wymagają one najnowszych sterowników np. do karty graficznej czy procesora. Czy jest jakiś program, za którego pomocą mógłbym owe sterowniki ściągnąć?

Sterowniki się ściąga ze strony producenta, aczkolwiek zanim zainstalujesz nowe stery musisz usunąć stare. Do tego polecam program Driver Cleaner.

Robiłem tak podobnie, że czyściłem sterowniki programem do usuwania, ale wtedy musiałem iść do serwisu i format. Pamiętam, że miałem inny program co pobierał 1 sterownik dziennie i było dobrze.

Driver Magician - starsza wersja była ok, nie wiem jak nowe.

Wystarczy że masz program Everest czy AIDA.W programie tym zobaczysz jakie masz wersje sterowników oraz odpowiedni link który przekieruje Ciebie na stronę gdzie można pobrać nowe sterowniki .

Co do programu to np Easy Driver.

Nie wiem co to za gry które wymagają co chwile aktualizacji sterowników?Chyba prościej jest wejść na stronę producenta karty i ściągnąć sterownik niż instalować jakieś wątpliwej jakości programy.Jaką masz tą kartę graficzną?

admix665 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

AMD Radeon HD 6370M

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Najnowsze sterowniki znajdziesz tutaj. Niestety nie napisałeś, jaki masz system (czy Windows XP, czy Windows Vista czy Windows 7, czy jakiś inny). Możesz także skorzystać z Windows Update (aktualizacje dodatkowe, jeżeli używasz Windows Vista albo Windows 7), albo naciśnij jednocześnie Windows + U >>> devmgmt.msc >>> rozwiń “Karty graficzne” >>> prawy przycisk myszy na kartę graficzną >>> Aktualizuj.

W razie problemów, zerknij proszę tutaj:

radeon-6370m-problem-sterownikami-t447960.html

Brałem prze “Aktualizuj sterownik” (Win 7) i pisze, że mam aktualną wersję (2010-08-11). Sprawdzałem programem, który ktoś mi polecił w tym temacie i wyświetlił, że mam stary sterownik.

Ściągnij program GPU-Z zainstaluj i zobacz jaką wersje sterownika masz.Napisz co pisze w zakładce Driver version,albo daj screna :slight_smile:

Wersję sterownika można sprawdzić w programach diagnostycznych, Menadżer urządzeń.Wystarczy porównać czy na stronie producenta jest nowsza wersja i w razie konieczności zaktualizować.

bDX2T.jpg

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Wypełniasz po kolei:

1.Notebook Graphics

2.Radeon HD Series

3.Radeon HD 6xxxM Series

4.Win 7 64 bit

Najpierw odinstaluj stare sterowniki.

Pobrałem, kilkam instalator i…

lV9M4.jpg