W jakiej firimie jest najtańsze ubezpieczenie OC?

No niezupełnie. Zniżki przypisane są do osoby a nie pojazdu. Ale da się pokombinować, ubezpieczasz auta w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i w razie szkody przy zawieraniu kolejnego ubezpieczenia bierzesz zaświadczenie o zniżkach od ubezpieczyciela z którego polisy nie było wypłaty.

@fiero

Jak by tak było To by nikt nie został moim współwłaścicielem :smiley:

jestem ubezpieczony w Compensa :smiley:

Generalnie w róznych towarzystwach jest roznie bo to juz od nich zalezy, ale w wiekszosci jezeli traci sie znizki to traci sie na wszystkie pojazdy. Jestes pewien ze napewno jest tak jak piszesz? Ze sposob na tanie ubezpieczenie dla mlodego kierowcy to chyba jeszcze tylko wykupienie polisy w firmie w ktorej jest niski prog zwyzek za wiek, np. w link4 tylko do 24 roku zycia.

A nie jest przypadkiem tak ze stawki na OC są wszędzie takie same tylko niektóre firmy każą za to płacić po prostu później (i drozej) zeby złapać klienta?

Z tego co słyszałem to Link4 ma raczej same negatywy, bo 1 rok tanio a później drożyzna.

Podstawowej wysokości stawki oc nie reguluje żadna ustawa, jest jedynie ustalona górna granica wyplaty ubezpieczenie. Towarzystwo na podstawie prowadzonych statystyk wylicza skladke w zaleznosci o tych wszystkich czynnikow (wiek, miejsce zamieszkania, pojemnosc silnika, itp.,itd.). Zamysł jest taki, że towarzystwo wyplaca odszkodowania ze skladek wplaconych od kierowcow i na roznicy miedzy jednym a drugim zarabia (lub traci). Ew. pewne środki może trzymać na koncie lub zainwestować (z czego jest zysk). Mmniej wiecej tak to dziala. Niskie stawki oc moga wynikac- z niskiej wypadkowosci wsrod kierowcow ubezpieczajacych w danym towarzystwie, z ograniczenia kosztow (np. directy nie maja agentow, dzialaja tylko online), itp.

Sprawdź jeszcze HDI

Ubezpieczeia komunikacyjne AXA. Zadzwoń 1 95 22lub wejdz na axadirect.pl i oblicz składkę ubezpieczenia to nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do podpisania umowy. Bardzo atrakcyjne stawki a ponadto powołując się na nr. ************ otrzymasz dotatkowo 50zł zniżki. Składkę można płacić kwartalnie bez dodatkowych kosztów


Spamerom dziękujemy

Areh

No wlasnie, ktoś sie orientował może o najtańsze ubezpieczenie dla młodych kierowców, tych którzy nie skończyli 25lat? Słyszałem ze w link4 w wieku 24 lata juz ucinaja zwyzke dla mlodych. Ktoś to moze potwierdzić? btw. biore samo oc.

a w mbanku liczyles??tak wychodzi w miare tanio i mozna co miesiac placic skladke

Możesz spróbować poszukać w porównywarkach ubezpieczeniowych, jest ich w necie mnóstwo np. http://www.ubezpieczeniaonline.pl, http://www.tanie-ubezpieczenie.eu

Pytałem w Warcie, PZU itd. To OC wyliczyli ok 1200zł. Znalazłem najtańsze w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych za 560zł. Zaraz ktoś powie, że lepiej trzymać się z dala od takich firemek, bo potem z wypłaceniem może być problem. Otórz nieprawda. Nie ma z tym problemu.

a ja mam inne pytanie, czy mam szanse znaleźć OC na Chryslera Voyagera 2,5 1 serii (1994 i starsze) bez zniżek taniej niż te 2000zł? bo liczyłem z ciekawości to trochę tak sporo wychodzi :wink:

szukajcie a znajdziecie, prosze poszukałem poszperałem, wyszedł w kolejności link4, liberty, axa. W linku najtaniej. Swoja droga zmienili strone internetowa i wogole kolory, sprawdzcie :slight_smile:

policzyłem w link4 i wyszło ok 1800zł gdy wszędzie było 2200, 2500 itp :wink:

A nawet jeśli to jakie to ma znaczenie w przypadku samego OC?

Problem będzie miał co najwyżej ten, któremu ja wyrządzę szkodę, a nie ja.

Jaka jest w ogóle różnica tych stawek? Do 1,5 płaci się najmniej, następnie 1,5-2,0 średnia stawka, potem 2,0-2,5 wyższa stawka i 2,5 - 5,0 najwyższa stawka? Czy inaczej jakoś? I ile się płaci mniej-więcej w tych granicach? :?

Mysle, ze bardziej od pojemnosci silnika liczy sie kod pocztowy kierowcy, marka samochodu no i samo towarzystwo. Jedne sa tanie a drugie drogie i wszyscy to wiedza :wink:

Ja polecam AXA Direct jeśli chodzi o OC i AC.

Jeżeli chcesz mieć tam zniżkę na ubezpieczenie samochodu, to wejdź na stronę, gdzie możesz obliczyć swoją składkę: https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx i przy pierwszym pytaniu: Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu “Poleć AXA Direct znajomym”? wybierz “TAK” i wpisz w polu “Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT”: 2586480

Naprawdę to działa! :slight_smile:

Pozdrawiam!

Ja również mogę polecić AXA z tego względu że mają teraz promocje (może mieli wcześniej) - zniżka OC = zniżka AC

Ojciec płacąc wcześniej w liberty i link4 około 2600zł/rok, będzie płacił teraz 1400zł/rok OC + AC i jeszcze jakiś tam pakiet

:clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs:

DLA UBEZPIECZAJĄCYCH AUTO

SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ, OBLICZENIE SKŁADKI W AXA NA:

https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx

Podając nr polisy

3639905

uzyskasz zniżkę:

a) 50 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie Pakietu AC,

b) 60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.

Dane Końcowe – Nazwa promocji –wybierz:

Poleć AXA Direct znajomym

A następnie wpisz kod 3639905

:clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: :clubs: