W jakiej firimie jest najtańsze ubezpieczenie OC?

Witam wszystkich! ja też musze przyznać że najtańszę na rynku jest AXA DIRECT. Podaję numer polisy AA/1735279/00 Szukałem u wszystkich ubezpieczycieli i własnie w axa było najtaniej, potrafiła być różnica 50% miedzy innymi firmami ubezpieczeniowymi a jak użyje się numeru polisy axa tzw. osoby polecajacej to jest taniej jeszcze o 50zł. w zwyż. Szczerze polecam, teraz za jedno auto mam dwa ubezpieczone właśnie w axa i nikt łaski nie robi Pozdrawaim

Witam, ja proponuję szukając ubezpieczenia skorzystać z porównywarek ubezpieczeniowych. Ostatnio powstało ich cale mnóstwo, ja korzystałem z tej:tanie ubezpieczenie, ale można ich znaleźć cale mnóstwo np. w google.

Mój ojciec ma zniżkę 60% i w PZU płaci rocznie 222zł, nie znalazłem tańszego ubezpieczyciela AXA Link4 wołają po 400zl 600zl a tam od 10lat już płaci 222zł, sam zamierzam kupić auto i na pewno skorzystam z jego zniżek i zarejestruje na niego.

Wszystko zależy od auta

Witam. Własnie chce ubezpieczyć samochód w axa. Szukam kogoś z aktualna polisą abym miala taniej a ktos dostaje od axa bony. czy trzeba podac tylko nr polisy?

Ja właśnie ubezpieczycielem się w axa zapłaciłem 303pln za cały rok za dizla pojemność 2,0

powołując się na numer polisy znajomego AA1776722/00 dostałem 50pln zniżki

dokładny opis co i jak pod tym adresem

http://www.andrmall.neostrada.pl/www/axa.htm

pozdrawiam i polecam

możesz sprawdzić jeszcze tutaj

czyli mBank i wyliczyć sobie orientacyjnie składkę

Czy któryś z adminów w końcu zamknie ten temat ?

Przecież wyraźnie łamany jest jeden z punktów regulaminu;

  • 1.3. Zabrania się umieszczania reklam, ogłoszeń, linków referencyjnych (przynoszących profity Użytkownikowi lub osobom trzecim) w jakiejkolwiek formie, za wyjątkiem tych uzgodnionych z właścicielami Vortalu. W sprawie umieszczania reklam należy kontaktować się osobiście z właścicielami Vortalu.

No chyba że portal ma jakąś cichą umowę z AXA.

może tu :

http://www.mtu.pl/

Zależy jaki samochód ale mój Tata dostał po zniżkach za 370zl full pakiet (oprócz glass assistance) w hestii.

dokładnie, zależy jaki samochód.

ja nie korzystam z takich poleceń bo wszystko sie caly czas zmienia a poza tym każdy ma swoje własne predyspozycje wiekowo-samochodowe, lepiej skorzystać np. z ipolisa.pl i sobie porównać wszystkie oc

Po co zamykać ? Wystarczy że ktoś będzie nad tym trzymał piecze i usuwał reklamy. Temat jest słyszny a warunki ciągle się zmieniają !

na ipolisie są często zupełnie bzdurne wyliczenia, rozmawiając bezpośrednio z firmami stawki wychodzą często zupełnie inne, zazwyczaj można dużo taniej wyrwać.

Ja chodzę do pośrednika czyli multiagencji w swoim mieście (Białystok) i mam z głowy. Mają w swojej ofercie również firmy internetowe takie jak link4 axa liberty, aviva itp., w 1 miejscu przeliczają mi składkę gdzie jest najtaniej za oc i zawieram najtańszą polisę w ciągu 10 min. Nie bawię się i nie chodzę po internecie bo to nie ma najmniejszego sensu. W jednym miejscu wyliczają mi cały internet :slight_smile: Polecam wam multiagencje w waszych miasta na pewno jest ich wiele. Ja korzystam w Białymstoku z multiagencji Bonus Agent.