W jakim banku założyć konto?

Jak w temacie.

Zastanawiam się nad Alior Bank, mbank i PKO

Ja od kiku lat korzystam z mBanku i oceniam współpracę z nimi jako wzorową. Nigdy nie ma żadnych problemów, wszystko da się szybko załatwić.

mBank - całość 5 zł, w tym wszystkie bankomaty w Polsce bez prowizji.

Ja mam iPKO i kurcze jest coraz gorzej.

ja mam w alior bank zero przelewy przez internet zero za prowadzenie konta zero za wypłacanie z bankomatów w polsce i na świecie również z obcych bankomatów jedynie płacę 5 zeta za kartę

Najtaniej wyjdzie Sync (mam i nic nie płacę), mBank ma płatną karte - 2zł/mies (mam izzykonto i ekonto i nie płace bo zlikwidowałem karte). PKO nie znam ale w porównaniu do banków typowo internetowych na pewno będzie miał mniej korzystną oferte, zapewne podobną do Pekao S.A. gdzie jak ostatnio patrzyłem na saldo w pekao24.pl potrafi kosztować po 8zł/mies.

Jest też Millenium Dobre Konto.

Za każdą transakcję w markecie kartą dostajesz 3% zwrotu na konto i darmowe prowadzenie.

Czyli nie tylko nie płacisz, ale dodatkowo zarabiasz do max. 50 zł miesięcznie.

EDIT:

Zmieniło się !!

Teraz żeby naliczyli Ci 3% to minimalna kwota zakupu musi wynosić 100 zł.Więc pogorszyło się.

Dodatkowe plusy:

Jeżeli chociaż raz w miesiącu dokonasz zakupu używając karty to za konto już nie płacisz.

Poza tym wszystkie bankomaty w Polsce bezpłatne.

mBank mBank_najwazniejszy_logotyp.png

powiem tak jak nie miałeś konta w banku to się nie przekonasz co to jest, ja jak bym nie musiał to w ogóle bym nie zakładał konta w banku.

Alior Bank teraz najkorzystniej wychodzi.

Alior Sync, z mBanku w końcu zrezygnowałem i nie polecę, to już nie to samo co kiedyś. Chwale też sobie inteligo.

Deutsche Bank.

Nie polecam PKO dlaczego,oto odpowiedź jakie-konto-banku-polecacie-dobra-obsluga-klienta-t539302.html

Kumpel ma w MBanku, to jest dobra opcja, ale jak przyjdzie co do czego, żeby coś załatwić, zmienić dane, albo dodać kolejną osobę jako współwłaściciela konta, to trzeba liczyć się z kosztami np połączenia z pomocą itp, taka rozmowa może kosztować nawet z 20 zł.

Dzwoni się przecież na 801, to kosztuje kilka groszy.

Ja pisałam już gdzieś mam konto dla młodych w PKO BP i jestem mega zadowolona. Jest do 30 roku życia. Nie płacę nic za prowadzenie i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Dodatkowo ściągnęłam sobie IKO na tel. i nie muszę nosić karty bo kasę mogę wypłacać z bankomatów i płacić w nim w sklepie, za co oczywiście też nie płacę.

PKO od razu skreśl. Ja mam konto w Aliorbanku i szczerze powiedziawszy nigdy nie narzekałem. Też masz wszystkie bankomaty za darmo :wink:

Ja sie z PKO przeniosłem do Aliora i nie narzekam.

Ja niedługo zamykam konto w PKO i przenoszę się do innego banku.

PS.Przeczytałem komentarze o Alior Bank i dawno tylu,negatywnych komentarzy nie spotkałem.

mBank ostatnio wprowadził opłaty za użytkowanie karty do bankomatu ;/

Z tych nielicznych darmowych które się ostały to w VW Banku http://www.vwbank.pl/konto-osobiste można znaleźć jeszcze darmowe konto (założenie, przelewy, użytkowanie karty)