W USA zbezczeszczono pomnik Kościuszki - czemu rząd nie interweniuje?

Drogo maja. Taniej u konkurencji.

Ostatnimi czasy w ogóle X-kom omijam, bo ceny mają straszne, gdzie inne sklepy nawet za wysyłkę nie liczą.

A kto mówił że będziemy płacić, jest event w Froyd battle royal :smiley:
Jak widać u arabach też sie trochę syfu narobiło :smiley:

Ide w kime jutro poszukam więcej materialu z 1 ręki zamiast dawać mass media :smiley:

Mamy Fox News na forum :wink:

Wiem w sumie ich telewizja raczej mnie śmieszy i w nocy to dodawałem zaraz sie ogarnę i poszukam jakiś nowych filmików z dzisiaj które by to można było wstawić tzn sie mam sporo ale no wiesz zbyt brutalnych jak np 5 osobników czarnej maści skacze po staruszku bo powiedział alllivematter itd… Więc raczej to na forum tutaj nie wstawię bo zaraz mi moderator da warna… taka ci to poprawność polityczna.

Dobra to lecimy z koksem:
Tak narazie wygląda rejon gdzie zaczynają kształtować sie strefy out of control gdzie już policja nie jeździ gangi nawet mają już zajęte rejony razem z posterunkami na czele

dobra muszę iść do sklepu wrócę za 2h to wstawię dodatkowy materiał.

Seattle to nie jest dobry przykład na gangi czarnych… :stuck_out_tongue_winking_eye: Ktoś mi kiedyś opowiadał, że chodził tam po “dzielni po której tubylcy wiedzą, że się tam nie chodzi” rozmawiając w języku słowiańskim i słysząc ten język tubylcy się chowali. No ale to tylko opowieść :wink:
https://www.quora.com/Are-there-organized-crime-groups-in-Seattle

Strefy out of control o rozmiarach kilka budynków na kilka budynków :joy: No rzeczywiście :joy:

No ta mapa jest skąpa bardzo patrząc po filmikach dziwi mnie że policja dalej zamiast łapać tych złodziej bardziej przejmuje sie protestującymi… what the fu**
Ale to wszystko dopiero sie kształtuje i może zniknie szybciej niż się pojawi albo odwrotnie będą kolejne Ghetta gdzie wchodzisz na własne życzenie i na policje nie licz.


Taka tam wypowiedź wolnego słowa o nas:

Gdyby to był pomnik Lumumby czy Mandeli, to chyba zostawili by go w spokoju. :grinning:

No już zaznaczają sobie rewiry które ofc sie powiększają

NP tutaj mamy oznaczenie gdzie już policji nie ma i nawet tam nie pojadą jak ktoś da zawiadomienie

Tutaj już tworzą sie rejony gdzie nawet biały nie wejdzie:
SDOT has moved into the area to remove some of the barricades. They have negotiated with the protesters to leave most of the barricades in place. Protesters said they want them in place to keep white supremacists out.”

Protestujący przechodzą, a raczej przejmują kolejne budynki a policji dalej nie ma.
Foto z Seathle

Tak dla przypomnienia Froyd(murzyn) brutalnie pobił kilka kobiet ma też na koncie napad na dom gdzie była kobieta w ciąży i ją kopał, przy następnym zatrzymaniu został uduszony za pomocą kolana przez policjanta(białego) który też miał pare zgłoszeń o agresywnych zachowaniach.

Parę fotek
image
image

I z tego powodu coraz więcej miast płonie… a ja myślałem że to Rosja to stan umysłu xDD

Nie wiem czy to jest jakiś Gang z BLM czy Antifa która przejeła posterunek policji i ma na sobie ich przedmioty czy to faktycznie policja która okrada jubilera

Ekonomia usa

Ruch BLM pali dziecięcy szpital ale tego filmiku już nie wyśle bo tam są dość makabryczne sceny…
ale za to mogę dać filmik jak bujają karetką :smiley:

Oraz kolejne makabryczne filmiki jak ktoś mówi że wszyscy jesteśmy sobie równi i rezultat pewnie wiecie jaki jest dla tej osoby np tutaj nawet babci nie odpuścił murzyn.

Nawet Azjatą sie obrywa…

Jak widać policja zapewne opuszcza kolejne dzielnice choć jedna została bo myślała że zbawi świat nawet broni nie ma przy sobie czyżby ją jej ktoś wcześniej już zajumał…

Kolejne wypowiedzi kolejnych osób(uwaga jedne mówi za głośno a 2 prawie nie słychać…)


Co ona trawke rozdaje ?!

31- letni Palestyńczyk Eyad Hallaq został zastrzelony 31 maja kilka metrów od szkoły specjalnej, do której chodził. Rodzina mężczyzny poinformowała potem, że Eyad miał autyzm.

Zgodnie z oświadczeniem izraelskiej policji, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który trzymał w ręce przedmiot wyglądający jak pistolet. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów, w związku z czym otworzyli do niego ogień. Później przy zmarłym nie została znaleziona broń palna.

https://kresy.pl/wydarzenia/izrael-w-tel-awiwie-hajfie-i-jerozolimie-doszlo-do-starc-ludnosci-palestynskiej-z-izraelska-policja/

Może spalimy jakieś żydowskie sklepy ?

@Quassar Podawaj źródła. Np:

Weryfikuj źródła, np to zdarzenie z atakiem na starszą kobietę w nowojorskim metrze miało miejsce w kwietniu 2019:

Wkleiłeś zdjęcie pobitych kobiet, sugerując, że są ofiarami przestępstw popełnionych przez George Floyda:

Ta czarna to Millicent Gaika, lesbijka, ofiara tzw “korekcyjnego gwałtu” w 2010 w Południowej Afryce. Wpisz w google: “Millicent Gaika”.

Biała to Andrea Sicignano, amerykanska studentka z Nowego Yorku, którą pobito i zgwałcono w Madrycie, gdzie studiowała. Zdarzenie miało miejsce w grudniu 2018. Wpisz w google: “Andrea Sicignano”.

I tyle, jeśli chodzi o wiarygodność. To nie jest nawet Fox News, to są urojenia.

1 polubienie

Zamieszki dalej trwają policja opuszczają kolejne posterunki.
Ja rozumiem strajki przeciwko brutalności policji i niby rasizmowi tam.
Ale palenie sobie domów nawzajem… i sklepów i to nie tych korporacyjnych tylko tych osiedlowych zwykłych ludzi to jest nie do przyjęcia…

Ale też w niektórych miastach już robi się spokojniej

Dobry wywiad.

Policja zastosowała środku przymusu wobec dorosłego napastnika. Po strzałach nożownik zmarł - przekazała słowacka policja.

Czas puścić z dymem Słowację. Dość policyjnej przemocy :slight_smile:

A ty będziesz klękać na kolanach za zbrodnie USA niech cały świat przeprosi… takie lewactwo sieje spustoszenie w głowach ludzi.
A tak poza tym to co ma stare pokolenie do nowych ja też nie chce aby jakieś dziecko niemieckie było gnębione za czasy hitlera…

Patrzymy na USA, a umyka nam, że w Polsce też już mamy problem z systemową przemocą policyjno-administracyjną. Policja nakłada mandat “w związku z rozporządzeniem rady ministra zdrowia” a kiedy emerytki go nie przyjmują, kieruje zawiadomienie do Sanepidu, który nakłada administracyjną karę 10 tys zł:

Tu masz jak biali mają całować ciemnoskórym buty

Jak dla mnie zbyt duże podobieństwo
image
image

Słabe. Poszukaj sobie tytułu, w oryginale, po niemiecku, TEGO obrazu Herberta Smagona, na którym namalował białą kobietę, czarnego mężczyznę i ich dziecko. Ryję banię znacznie mocniej niż te Twoje fakenewsy :wink: