W USA zbezczeszczono pomnik Kościuszki - czemu rząd nie interweniuje?

Ciekawy wywiad

A co do miechowych fotek to chyba najlepiej wypadają kiepscy :smiley:


image

Jedna z rodzin która straciła ofiare przez akcje BLM

Dystrykt sie rozrasta pare rakiet i po sprawie dlaczego wojsko jeszcze nie interweniuje…


Z moich obserwacji wynika że złodzieje najczęściej okradają sklepy dresowe i markety z żywnością i elektroniką.

@Quassar - Ruchawka już się skończyła???
:grin:

Hmm z tego co widzę to zależy od miasta w innych cisza a w innych dopiero się rozkręca.

Na razie widziałem filmik jak 3 murzynów napadło 2 kobiety białe która miała dziecko przy sobie małe… a mimo to murzyny nie odpuściły i zaczęły ją atakować oraz inne porąbane sceny…


Lub z tych śmiechowych murzyn sobie jedzie wózkiem widłowym nie wiadomo dokąd, a drugi murzyn który tacha sobie 2 pralki.

Czy też filmik jak idzie ekipa ze swoim łupem jakieś ciuchy i wypada 2 ekipa z auta i zabiera te łupy pakuje na bagażnik i odjeżdża zostawiając pierwszą ekipę z niczym :smiley:

Jak to azjatą się obrywa?
Że ktoś w ciebie na przykład rzuci azjatą?

Nie nie… tego filmiku akurat chyba nie pobrałem z czeluści twittera… ale z tego co pamiętam poszła im z dymem ta ich chińska buda z jedzeniem.

Choć widzę że w niektórych rejonach nie dadzą sobie w kadsze dymać i siedzi po 2-3 gości na dachu z ak47 i paru wokół sklepu. :smiley:

A to azjatom się oberwało a nie że ktoś oberwał azjatą…

czekaj bo mam chyba dopiero dziwny filmik tak w ch** dziwny…
Wszyscy szabrują domy,sklepy sie palą auta się palą jedni agresywnie strajkują inni siedzą w domu zesrani.
A tam w sklepie u fryzjera dzień jak co dzień jakiś gościu sobie włosy układa jak by nic się nie działo :smiley:

-bump-

hihihi
:grinning:

1 polubienie

O mam kolejny filmik jak gościu sobie małpke zaje*** z ZOO.
Omg co ja teraz widzę - ptak wchodzi do sklepi i paczkę kradnie -,-


Dawaj, dawaj,dawaj :grin:

Laska leci zgłosić przestępstwo na policji że jej agresywni ludzie auto rozwalili a ci ją w 5 wywalają za drzwi i ma tutaj nie przychodzić :smiley:
Bo policja jest pewne zajęta dzieleniem towaru z jubilera co filmik wstawiłem wczoraj :smiley:

nDRTEW

:grin:


Anarhia :smiley:

dobra ja afk, idę jedzenie sobie zrobić i skosić drugą cześć trawnika w ogrodzie.

Załóż sobie konto na twiterze i szukaj postów z dopiskiem #riots albo #looters
czy blackliesmatters

ja własnie zrobiłem łososia w sosie smietanowo-porowym z ziemniaczkami.

Smacznego

-bump-

Tak dla przypomnienia że BLM to jeb*** propaganda stymulowane bydło gdzie gangsterzy i antifa czerpią z tego korzyści i tym ludziom tak na prawdę nie zależy na ochronie ciemnoskórych racji bo niszczą sobie domy nawzajem m.in temu gościowi

Ja jednak wolałwbym zapytać @ichito , czy wszyscy u niego w domu, no tegesss…
:wink:

dobra to je lece skosić tą trawę - hejka :slight_smile:

-bump-






A w x-kom kupon rabatowy Froyd na 100% działa ?!

Zdjęcie bonus
Policja myje nogi nie powiem komu bo bana dostane ale każdy widzi na fotce :smiley:

kolejne filmy które mi oczy wypalają albo tak poje**** akcje że sam reżyser 13 posterunku by na to nie wpadł. To jest chore co tam się dzieje…

-bump-
Ciekawy wywiad ale przez “białych” prowadzony to pewnie rasiści :smiley:https://www.bitchute.com/video/Y3b2Q20PaaIf/

Białystok :slight_smile:

Rasowe zamieszki w Paryżu. Część uczestników skandowała “Śmierć białym!” i “Brudni Żydzi!”