Wakacje i bojkot abonamentu

Monczkin znam ludzi którzy ledwo wyżyją a muszą płacić abonament :lol: mogliby najbiedniejszych zwolnić z opłaty a nie kiejdy se kasą nabijać :evil:

Pamiętajcie, że abonament płacicie za posiadanie telewizora, a nie za programy, które w nim lecą :roll:

kiedys to miałbyś pomysł Jakubowskiej :evil: aby kazdy płacił abonament za ilość posiadanych odbiorników w domu, nawet za radio w samochodzie :lol: Ja podziękuję takim ludziom :lol:

to jest tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniego załatwienia sprawy

rozumien, że niektórzy nie posiadają wystarczających środków na życie i nie będą płacić, no bo z czego ??

co nie zmienia faktu, że większość nie płaci tylko i wyłącznie - bo tak się robi od pokoleń, po co płacić - to są złodzieje, nie płacę, bo nie ma nic ciekawego etc.

ja, jak nie mam na autobus, to nie jeżdzę na gapę, tylko chodzę na piechotę - czasem tak mi się zdaża - i co mam okradać przewoźnika z tego powodu ?? nie kupować biletu, bo się autobusy nagminne spóźniają??, bo stoją w korkach ??

tu jest problem podejścia ludzi do przestrzegania zasad i prawa

skoro, jesteśmy na forum z legalnym oprogramowanie to nie rozumiem skąd się biorą takie pytania i pomysły - czym różni się używanie legalnego oprogramowania od innych rzeczy ??

Dokładnie najwięcej do powiedzenia na temat bojkotu mają te osoby które nigdy w życiu nie zapłaciły jeszcze ani jedngo grosza za abonament RTV szczególnie w kontekście topicu:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewt … 39&start=0

w związku z powyższym za jedyny komentarz nie posłuży to :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ale to hasło nie jest kompletne:

dokładnie brzmi: “Balecerowicz musi zostać! Musi ponieść konsekwencje tego, co zrobił z państwem” 8)

wiesz, ale to jest troszkę co innego, bo jakby nie patrzeć to abonament jest podatkiem i zapewne przez to nie jest za bardzo lubiany ;]

nikt nie lubi płacić, mnie też czasem trafiają niektóre bezsensy, ale to nie pozwala na własną interpretację i łamania prawa, zasad jakie panują etc.