Wakacje!

Gdzie wyjeżdzacie na wakacje ??

ja wyjeżdzam a raczej lece na cały miesiąc do francji nad lazurowe wybrzeże :smiley:

Acha ale o forum nie zapomne bo przeciez tam tez net jest tak więc was nie opuszcze, lece juz 25.06. a wracam 25.07. heh a potem jeszcze do włoch na tydzień od 27.08 do 2.09 ale wracam 3 dopiero, tak więc nie bedzie mnie na rozpoczęciu roku szkolnego :smiley:

A ty ilo wyjeżdzasz gdzieś?

Do USA. :x

Do włoch na 2 tygodnie 8) 8) 8)

i na długo wyjeżdzasz??

też bym chciał do usa niz na głupie lazurowe wybzeże :frowning:

Ukraina - Krym :smiley:

W chacie siedzę, pracować muszę :stuck_out_tongue: Na początku lipca obrona pracy inżynierskiej, później praca, praca, praca ewentualnie jakieś weekendowe piwne wypady ehehe a potem kucie na rozmowę kwalifikacyjną na SUM (Studium Uzupełniające Magisterskie)

to ci współczuje, przed toba cieżkie wakacje :frowning:

Ja siedze cały czas w domu,może tylko gdzieś na 2 tygodnie w Sierpniu gdzieś pojade,w góry :slight_smile:

Widze że Wy wyjeżdżacie za granicę, a ja trochę na działkę :wink: i może nad morze na tydzień :stuck_out_tongue:

A ja se w dom przed monitorem komputera posiedze :smiley: :smiley:

tylko nie zapomnij o filtrze UV bo się możesz za bardzo opalić :stuck_out_tongue: :wink: ehehe

a co ma filtr uv do monitora??

HEHE może sobie tylko oczy popsuć, od długiego siedzenia na kompie :slight_smile:

Ja tam jak polece do francji, zabieram swojego laptopa, bo bez kompa zyc nie moge, i codziennie bede sobie w necie siedział opalając sie na plazy, mam karte blue connect i dzieki roamingowi bede mógł z neta bezprzewodowego kozystac, bede na forum pisał posty z plaży :slight_smile:

a ja to tez raczej nigdzie dalej nie wyjade… ewentualnie na wieś do babusssii :P:P

Ja będe siedział w domu raczej :frowning:

To tak, jak ja. Może na kilka dni pojadę do babci, ale poza tym, to będę siedział w domu :P.

Ja jade do Albani - nie ja wybieralem :roll:

Egzotyczna wyprawa ;). Na ile jedziesz i gdzie dokładnie?

Przed dłuższy okres wakacji będę siedział w domu. Chociaż, na pewno na kilka dni gdzieś wyjadę… :slight_smile: Bo chyba należy się nam jakiś odpoczynek od karcera?? :lol:

Ja moim nowokupionym wozem pojadę nad polskie morze do Kołobrzegu, w góry do miejscowości Brenna (kilkanaście kilometrów od Skoczowa), polecę do Anglii, do Berlina i może do Chorwacji nad morze. No i oczywiście ok. 3 tygodni spędzę przy GTA: San Andreas, jak pewnie 90% zapalonych graczy :D.