Wakacje!

bede po gorach chodzil czyli Tatry, Bieszczady itd. :lol: :lol:

Na pocztake jade na kolonie nad morze do Leby a pozniej z rodzicami do Bulgari wrescie wypoczynek 8)

Większość czasu zapewne przesiedzę w domu przed monitorem :smiley: Zdarzy mi się kilkudniowy wypad nad jezioro, na działkę, może 1-dniowy wyjazd nad morze…

idealny3 : wolałbym nad Lazurowe niż na 12 tygodni do pracy (czy raczej: na szkolenie/praktyki). :stuck_out_tongue:

Jak co roku wypad z rodziną na 2 tygodnie nad morze - zbawcze działanie jodu :slight_smile: No i do rodzinki mieszkającej w Warszawie sobie pojadę.

A jak jadę i w góry, i do Egiptu, to co mam zaznaczyć? :stuck_out_tongue:

zaznacz inne, bo nie da rady dwa razy brać udział w ankiecie :slight_smile:

bede siedzial w domku i gral w GTA SA 8)

a pozniej sie zobaczy :lol:

Ja w piatek lece do Polski na 3 tygodnie leniuchowania:)

A ja do Ustki, bardzo często tam jeżdżę. Fajne miasteczko. Jadę 15Lipca na 15 dni, może zajżę tu na forum w czasie wakacji jak podejdę do jakiejś kawiarenki, ale wątpie, chcę się odciąć na jakiś czas od kompa, bo za długo przy nim siedzę :slight_smile: A przez resztę wakacji będę albo siedział w domu albo pojadę w górki w tatry :slight_smile: Zobaczymy :slight_smile:

ja taksamo niestety siedzę w domciu bo ani za granicą ani w polsce (oprócz Szczecina) nigdzie znajomych nie mam :frowning: :frowning: :cry:

Ja jade do Rowów - fajna nazwa…

Jak co roku gdziesz nad morze:)

Ja pewnie pojade w te wakacje nad morze :smiley: ale jeszcze nie wiem dokładnie jaka miejscowość.

prawdopodobnie przesiędze całe w domu! Chyba że jak się gdzies urwe to wyrwe nad morze :wink: :wink:

a ja siedzę na pupie i dobrze mi z tym :slight_smile:

PZDR

Ja? Hmmm… Zależy od poniedziałkowych wyników matury :expressionless:

Jak zdam i dostanę się na Politechnikę, będzie looz do września :wink:

Jak nie zdam, będzie looz do stycznia ;/

:expressionless:

Wyjazd? Może ewentualnie do rodziny w Rzeszowie :clever:

Ja jade do Londynu [Angli] na 3 tyg… a reszte wakacji mam ochote posiedziedziec nad jezorkiem [mam 100m.]… i sie poprsykać z jakimiś fajnymi laskami 8)

Hahaa!! Wakacja czas zacząć !!

Niewiem co bede robił,ale na pewno nie bedzie nudno ajjjj :lol: :lol: :lol:


Sądząc po treści - mnie też :stuck_out_tongue:

Zmieniono As.

Ja to nad jezioro Dadaj (woj. warmińsko - mazurskie) na tydzień z rodzinką, 10 dni też gdzieś na mazurach z wojewódzką kadrą piłkarską :smiley: , a reszta to pod blokiem zajadając czereśnie i w domu przed kompem. :smiley: