Walka Adamek - Kliczko za darmo!

OFICJALNY KOMUNIKAT WYDANY PRZEZ RTL TELEVISION

“- Chcę uspokoić wszystkich kibiców w Polsce. Nie zamierzamy w jakikolwiek sposób kodować transmisji z tej walki. Takie coś jest niedopuszczalne, nie pozwala na to prawo europejskie - zapewnia rzecznik stacji RTL Matthias Bolhoefer.”

źródło: wp.pl :smiley:

Dodane 08.09.2011 (Cz) 23:24

“mazursky 111” tak to jest właśnie ten RTL .Ale na kanale 560 masz Niemiecki RTL i ten jest 100% pewny

Oprócz RTL schweiz i RTL2 schweiz nie mam na N-ce innego RTL-u.

Szukam właśnie informacji czy na tym RTL schweiz będzie transmisja.

Najlepiej zaprosic znajomych do siebie i zrobić tzw. zrzutke na transmisje w PPView 40 zł na 8 osób mamy po 5zl . JA TAK ZROBILEM I JESTEM ZADOWOLONY. POZDRAWIAM

I tak Adamek zostanie zabity :frowning: obym się mylił :smiley:

Każdy mistrz w końcu zostaje pokonany,a Kliczko ma już swoje lata.Zobaczcie z kim Kliczko walczył w ostatnich 3 latach.Dostawał przestarzałych pięściarzy albo chłopców do bicia,którzy nawet nie pracowali na nogach tylko stali i czekali,żeby dostać plombę.Vitalij poza tym jest już coraz wolniejszy i widać to gołym okiem po jego ostatnich walkach.Adamek ma ogromną przewagę nad nim jeśli chodzi o pracę nóg,szybkość i koordynację ruchową.Myślę,że szybkością i zwinnością może zniwelować atuty Kliczki,dla którego Adamek będzie nowością w ringu,gdyż nie mierzył się nigdy z takim bokserem.Adamek ma ogromną szansę i nie stoi na pewno na straconej pozycji.

“mazursky 111” i co znalazłeś RTL Niemiecki ? musi być na kanale 560 n-ka zapowiadała że może kanał przenieść bliżej środka więc musi być.W przypadku RTL Schweiz może dojść do zakodowania sygnału gdyż Szwajcarzy już tak kilka razy robili i mają możliwości techniczne w przypadku Niemieckiego RTL odbiór jest pewny, gdyż nawet potwierdziły to władze stacji

Hej :slight_smile: mam pytanie, RTL television, który jest na kanale 1380 cyfrowego polsatu to jest ten RTL z Astry, (niemiecki), na którym walka na pewno nie będzie zakodowana??

Temat wałkowany wielokrotnie .UŚCIŚLIJMY TO NA KONIEC !

RTL Schweiz nadaje z satelity Hot Bird (13 E) skąd nadają wszystkie polskie platformy (n-ka,Polsat cyfra + ) kanał ten MOŻE ale NIE MUSI zostać zakodowany ,Szwajcarzy mają możliwości techniczne do tego i kilka razy już tak zrobili .Gdyby Kanał NIE ZOSTAŁ ZAKODOWANY to Polsat i cyfra + mogą go usunąć ze swojej listy trzeba kanał dopisać samodzielnie ,ewentualnie wcześniej umieścić kanał na “liście ulubionych”

Osoby które mają łatwy dostęp do anteny ,a czekają na walkę to wybór jest prosty - trzeba delikatnie przekręcić antenę w lewą stronę na Astrę (19,2 E) to jest proste i roboty jest na jakieś 5-10 minut .Z Astry nadają trzy kanały RTL (RTL Niemcy ,RTL Niemcy dla terytorium Austrii ,RTL Austria) dokładne dane - numery transponderów i częstotliwości dostępne są w długim poście w tym temacie . Na 99,9 % ten przekaz NIE ZOSTANIE ZAKODOWANY ,co nawet potwierdziły już władze stacji

RTL nadaje też w analogowy sposób z satelity Astra 1Kr (19,2 E) jeżeli kotś ma stary tuner satelitarny to teraz może się przydać ,gdyż ten przekaz na 100% będzie NIE KODOWANY ,gdyż sygnału analogowego nie da się zakodować w cyfrowy sposób .Zawsze można dokupić Monoblocka co i tak będzie bardziej opłacalne niż wyłożenie 40 zł “za jeden raz” .Na kanale RTL będą inne walki (innych znanych bokserów) i zawsze będzie można pooglądać .Ponadto na Astrze jest dostępny NIE KODOWANY przekaz stacji EUROSPORT GERMANY :smiley:

http://www.polska-klasa.pl/1621/Adamek_ … RTL_ONLINE

UWAGA ! jest nadzieja, że osoby korzystające z TELEWIZJI KABLOWYCH ZOBACZĄ WALKĘ

Oświadczenie Przewodniczącego KRRiT

z dnia 8 września 2011 roku

w sprawie kontrowersji wokół rozprowadzania przez polskich operatorów programu RTL posiadającego licencję na transmisję walki bokserskiej Witalija Kliczko i Tomasza Adamka

W związku z niejasnościami, dotyczącymi możliwości darmowego obejrzenia walki Adamek – Kliczko przez widzów korzystających z sieci telewizji kablowych informuję, że obowiązkiem nadawcy jest szczególna dbałość o dostęp widza do programu, tym bardziej jeśli jest to program niekodowany.

Z ustawy o radiofonii i telewizji wynika, że operator nie ma prawa dokonywania zmian w rozprowadzanym programie, chyba że nadawca powiadomi go o konieczności dokonania takich zmian i wyrazi na nie zgodę.

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Jan Dworak

Ja mam newsa dla abonentów n-ki.Gość na infolinji powiedział mi że:

-dziś RTL schweiz dziś jest dostępny na kanale 246…

-jutro wieczorem na czas walki wieczoru zostanie przeniesiony na kanał 109…

  • nie trzeba podpinać sygnału z astry…

A poprzedzajace walki z gali + komentarz do walki wieczoru do zobaczenia w Sportklub…

Miłego odbioru he,he…

aha, czyli RTL television to jest ten RTL niemiecki z Astry… :slight_smile: mam nadzieję, że go nie zakodują…

“piopie 17” - ten na Hot Birdzie jest Szwajcarski jeżeli dokładnie pisze tak : RTL Schweiz :smiley:

aha…ja RTL Schweiz mam, ale mam też RTL 2, RTL Televisision, RTL Austria, chodzi mi o to czy RTL television na kanale 1380 cyfrowego polsatu to ten RTL z Astry niemiecki na którym będzie walka? nie znam się na tym za bardzo…

“Piopie 17” - nie może pisać RTL II (czyli er te el cwaj ) tylko RTL ,jak masz RTL Austria to spokojnie, na tym na 100 % NIE ZAKODUJĄ :smiley:

na potwierdzenie:

Lista programów kanału

Sport Klub

20:25 (125 min.)

Konfrontacja: Tomasz Adamek - Witalij Kliczko

Boks

źródło WP.pl

Na SPORTCLUBIE raczej walki nie będzie.Jest w programie,ale kończy się przed 23,a walka Tomka z Vitią będzie się zaczynać po 23,bo wcześniej będą inne walki.

Czyli rozumiem,że na szwajcarskim RTL-u schweiz będzie walka dostępna.

Witam,

nie bardzo znam sie na tych sygnalach astry itp, ale mam pytanie,

Posiadam kablowke INEA ( niestety ;/ ) no i oni tez wprowadzili platna walke dla abonentow cyfrowych.

No ale co jesli mam jeszcze sygnal analogowy ? NIe mam dekodera, mam normalnie analogowych sygnal i mam rtl, nie wiem jaki czy niemiecki czy szwajcarski ale mam, no i moje pytanie brzmi: czy maja mozliwosc i prawo zakodowac mi w czasie walki rtl w tv analogowej ??

hahahaa,co się uśmiałem.Zadzwoniłem na infolinie N-ki i od razu na wstępie,na dzień dobry automatyczna sekretarka mówi - OGLąDAJ WALKĘ ADAMKA Z KLICZKO W RTL SCHWEIZ NA KANALE 109.

HEHE,nie zdążyłem jeszcze zapytać,a tu dostałem odpowiedź:)Czytają w myślach?;)Chyba mieli już tak przeciążoną linię z powodu telefonów o walkę,że nagrali się:)

Moi drodzy ! Powinno być OK… :smiley:

Dodane 09.09.2011 (Pt) 19:12

"hs 89 " nie wiem jak się przedstawia sprawa z INEA ,ale kablówki UPC ,TOYA już zapowiedziały ,że zablokują sygnał RTL :frowning:

jak masz analogowy sygnał to go nie zablokują :smiley: