Walka Adamek - Kliczko za darmo!

Witam, mam Polsat Cyfrowy- pakiet Familijny i tam na bodaj 248 kanale jest RTL Schweiz. Czy jest już wiadomo, czy Polsat zakoduje (bądź usunie z listy) ten kanał na czas walki? Logika podpowiada, że udostępniając PPV zrobią to na pewno. Googluje i googluje i nie mogę żadnych konkretnych informacji znaleźć na ten temat.

Jeśli RTL zniknie z listy, to czy jak skręcę anteną z Hot Birda na Astrę, polsatowski tuner będzie odbierał RTL z Astry?

Swoją drogą- te 40zł i PPV to już szczyty szczytów- i niech nie tłumaczą się, że “to obóz Kliczki ustalił”. Ktoś po prostu chce zbić na Polakach kupę kasy…zresztą nie pierwszy raz. Sorry za OT.

Qrde! !!

"unomomento " właśnie na tym kanale 248 ma być walka.Jest taka możliwość,że Polsat usunie ten kanał z listy ,jeśli by się tak stało trzeba kanał wprowadzić ręcznie ewentualnie stwórz sobie listę ulubionych i go tam dodaj .Jeżeli obrócisz antenę na Astrę to tuner Polsatu będzie działać - robiłem to kilka razy (mam echostara) musisz wejść w ustawienia użytkowe i przy wyborze satelity wybrać Astra 19,2 następnie antenę delikatnie (10-20cm) przesunąć w lewą stronę aż górny pasek na ekranie menu (siła sygnału) przesunie się w prawa stronę .Następnie wybierasz szukaj kanałów ale przy trybie szukania wybierz WSZYSTKIE .Na Astrze masz 3 kanały RTL przekaz z Astry na 100% będzie NIE KODOWANY, a to dlatego bo niemieckie sieci kablowe nie rozkodują sygnału :smiley:

Dodane 09.09.2011 (Pt) 22:48

“piopie 17” nie rób paniki wszystkie kanały są - przed chwilą sprawdzałem :smiley:

“Przemko77”- wielkie dzięki za szczegółową instrukcję!

na głównej stronie telewizji N pisze o walce Adamek vs Kliczko na kanale RTL, więc wątpię aby zakodowali sygnał :] :stuck_out_tongue: (przynajmniej dla posiadaczy N)

PS. Przez 6 lat bylem abonentem Cyfrowego Polsatu i dobrze że zrezygnowałem z tego dziadostwa !!

Ha wziąłem cp bo jak go brałem to n nie miała polsatu. C c+ też czegoś tam nie miał. Trza będzie zmienić jak się umowa skończy. I założę się, że tak zrobi spora ilość ludzi jak zakodują rtl na czas walki :slight_smile:

“Kulka_00” w 100% SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM ! ja byłem abonentem 4 lata jeszcze w życiu nie widziałem takiego chamstwa jak u nich .Boję się tylko żeby oni coś nie pokombinowali z RTL został mi dekoder

Ciekawe co Polsat na drugi rok pokarze ? - Do ME w piłce nie mają praw , do olimpiady w Londynie też nie, pewnie znowu będą abonament na pakiet familijny sprzedawać po 5zł ,bo im żal będzie że oni nie mogą tego pokazać :smiley:

Aha …Jak się dowiedziałem liga mistrzów do TVP wraca od sezonu 2012 :smiley:

Na bank większość oleje CP i zrezygnuje z niego. Ja nie mam pretensji o to że chcą 40 zeta za obejrzenie walki. Wolny kraj. Boli mnie tylko to że chcą zakodować DARMOWY program. Sam kanał RTL nie będzie kodowany tylko właściciele CP i C+ będą chcieli to zrobić. I myślę że tak zrobią. :smiley:

“Kukla” Polsat nie może zakodować RTL ! bo to nie jest ich program ,prawdopodobnie Polsat i Cyfra USUNĄŁ kanał RTL ze swojej listy - jakby się tak stało trzeba kanał ręcznie dopisać ,ewentualnie teraz włączyć szukanie kanałów wtedy tuner po wyszukaniu dopisze znalezione kanały do końca listy :smiley:

Jest jeszcze inna opcja że sami Szwajcarzy zakodują sygnał ,w razie czego mam łatwy dostęp do anteny i obrócę antenę na Astrę :smiley:

jeżeli N będzie miała przekaz z RTL szwajcarskiego to na 100 % CP i C+ usuną kanał z listy. Ja jeszcze mogę kombinować z Neostradą i analogową satelitą :smiley:

“Kulka” ale jak masz “enkę” to na kanale 560 masz RTL Niemiecki i ten jest 100% pewny,bo jeszcze się nie zdarzyło żeby Niemcy zakodowali :smiley:

UWAGA ! w Internecie będzie prawdopodobnie tutaj przekaz

http://www.polska-klasa.pl/1621/Adamek_ … RTL_ONLINE

Do posiadaczy telewizji N.

Walka będzie transmitowana na kanale 109 w RTL schweiz.Dla potwierdzenia zadzwońcie sobie na nr infolinii 12 2915555.Po kilku sekundach mówią,że walka na 109 kanale.

ADAMEK MISTRZEM DZISIAJ! !!

szczerze fajnie by było zęby wygrał, ale Kliczko jak go nie znokautuje to go wypunktuje. Ma dozą przewagę w zasięgu ciosu. I jak by urodził się z rękawicami hehehe

Ale kto wie w kacu kiedyś i król musi zejść z tronu :slight_smile:

Oby nie było tylko walki w Teleexpresie :o

na tomaszu też będzie transmisja za free :biggrin:

i to jest pewne ?

Panowie, a jeśli mam CP i usuną mi kanał z listy, to wystarczy jak teraz dodałem go do ulubionych? Jesli nie to proszę o dokładna instrukcję.

Skoro n reklamuje walkę na rtl-u szwajcarskim to raczej nikt go nie zakoduje…

Dodane 10.09.2011 (So) 12:02

Skoro n reklamuje walkę na RTL-u szwajcarskim to raczej nikt go nie zakoduje…

Dodane 10.09.2011 (So) 12:05

Pewny sposób na nokaut Kliczki: J…ć mu z katiuszy…

"wodzek " wiadomo że “n-ka” sygnału nie zakoduje bo po pierwsze nie ma możliwości technicznych, a po drugie im to jest na rękę .Nawet pomagają ludziom przesuwając RTL na kanał 109 :smiley:

hej ! mam pytanie

czy walkę będzie można obejrzeć również na RTL Schweiz ale majac telewizje na karte, jeśli tak to na jakim kanale?

"hanuta 88 " TAK walkę będzie można oglądać w RTL Schweiz w przypadku tnk kanał chyba 109

WIADOMOŚĆ DLA UŻYTKOWNIKÓW CYFROWEGO POLSATU

Ponieważ Polsat sprzedaje sygnał za 40 zł więc logika podpowiada,że może chcieć na czas walki usunąć RTL Schweiz z kanału 248 - jest to mało prawdopodobne ,ale możliwe .Lista Polsatu zawiera pozycje od nr 1 (Polsat ) do 312 (TEST 1) Polsat na tej liście może zmieniać kolejność kanałów lub je usuwać .Sugeruję “dla bezpieczeństwa” przeniesienie tego kanału po za listę

Wszystko zależy jaki został wybrany sposób szukania kanałów przy pierwszym uruchomieniu dekodera .Jeśli został wybrany tryb WSZYSTKIE - dekoder wyszuka wszystkie kanały z satelity i dada je do listy .W takim przypadku kłopotu nie ma gdyż kanał ten musi być gdzieś" zdublowany" trzeba poszukać tylko gdzie się znajduję

…Chociaż najlepiej zadzwonić na infolinię Polsatu i zapytać, czy planują jakoś przeszkadzać w odbiorze :smiley: