Wasze modyfikacje wyglądu forum - DYSKUSJE

@tomekb

Jakbyś mógł zwrócić jeszcze uwagę na isero_durante`

@Mor nie zachęcaj kolegów do głosowania z pustych kont, takie konta bez innej aktywności są kasowane (razem z oddanymi głosami).

Cześć,
W zasadzie pomyślałem przy zakładaniu konta, że może być z tym problem. Rozumiem oczywiście, że możecie chcieć usunąć mój głos, ale chciałem tylko wyjaśnić, że:

tak, do założenia konta przekonał mnie konkurs, bo @Mor to mój brat i uznałem, że po pierwsze sama jego propozycja ostylowania mi się podoba i to przy okazji to dobry moment, żeby założyć konto. Czytam Dobreprogramy od kilku ładnych lat prawie codziennie, jestem jednak biernym użytkownikiem i ograniczam się do czytania właśnie. I to się pewnie nie zmieni, bo takim już jestem człowiekiem :wink: Ale będę się starał.

Spoko, mój głos może zostać usunięty, ale skoro już się przełamałem i założyłem konto, to chciałbym je zachować :slight_smile:

1 polubienie

To byłoby troche nie fair chociażby w stosunku do mojego brata, który także czytuje dp a jego konto zostało usunięte podczas tego “czyszczenia głosów” bez żadnego ostrzeżenia. Poza tym, gdyby ci faktycznie zależało na tym koncie to nie zarejestrowałbyś się dzisiaj rano po to żeby tylko zostawić głos (2 min odczytu forum i data ostatniej wizyty), a potem nie wracać przez cały dzień (aż do momentu mojego wpisu)… Zostawię decyzje @tomekb bo on jednak jest bardziej obiektywny :slight_smile:

@NobodyTT

Jasne, dlatego, nie będę miał problemu z tym, jeśli mój głos nie zostanie wzięty pod uwagę.

gdyby ci faktycznie zależało na tym koncie to nie zarejestrowałbyś się dzisiaj rano po to żeby tylko zostawić głos (2 min odczytu forum i data ostatniej wizyty), a potem nie wracać przez cały dzień

Przyznaję, że założyłem konto w pracy, dlatego miałem ograniczony czas :slight_smile: ale to i tak nic by nie zmieniło, bo tak, jak pisałem wcześniej, jestem raczej czytaczem forów i jeśli już coś piszę, to tylko wtedy, gdy mam problem, na który nie znalazłem odpowiedzi nigdzie w necie, albo gdy widzę, że jestem naprawdę jedyną osobą, która może znać odpowiedź. A obie te sytuacje zdarzyły mi się może parę razy w życiu. :slight_smile:

To nie jest tak, że bardzo zależy mi na koncie, bo czytać portal dalej będę mógł, jak do tej pory, ale wydaje mi się, że fajniej jest je mieć, bo zawsze może się przydać. :slight_smile:

Dobra, nie robię już offtopu. Poddaję się decyzji @tomekb

Niesamowite ile wątków trzeba śledzić żeby być na bieżąco z konkursem :slight_smile:

@gowain @NobodyTT @anon741072
Jeżeli chodzi o moje zgłoszenie. Zgłaszałem ten pierwszy. Pokazałem też wtedy dodatkowo dwie przykładowe opcje kolorystyczne, w formie zrzutów ekranu, bo pomyślałem, że jak komuś się spodoba styl, ale wolałby mieć trochę inne kolory to łatwo to zmieni w stylish. Nie planowałem tego zgłaszać jako osobny styl, bo w sumie to tylko zmiana kolorów. Mógłbym przecież zrobić kilkanaście wersji i tyle samo zgłoszeń zmieniając tylko kolor, aż przy którymś trafiłbym w czyjeś gusta. :wink:

Już po terminie nadsyłania zgłoszeń dotarło do mnie, że nie każdemu będzie się chciało bawić z kolorami, i że może faktycznie dodać te opcje kolorystyczne jako oddzielne zgłoszenia. Zapytałem o taką możliwość @tomekb, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Dlatego też nie dałem ich jako oddzielny post, a jedynie dodałem pliki css do oryginalnego zgłoszenia i zaktualizowałem ich zrzuty (które już były w oryginalnym wpisie), tak żeby chętne osoby miały do nich dostęp.

Jeśli chodzi o konta utworzone po rozpoczęciu głosowania, to chyba każdy przez krótszą, czy dłuższą chwilę miał taki głos. Dlatego wydaje mi się, że najsprawiedliwiej byłoby gdyby w ogóle nie były one brane pod uwagę, niezależnie od aktywności. W końcu użytkowników z dłuższym stażem raczej nam nie brakuje

Mi osobiście bardzo się podoba twój styl, ma on bardzo dużo ciekawych i niebanalnych rozwiązań na które sam nie wpadłem przy tworzeniu moich stylów :smiley:
Co do tych kont to już Tomek wyjaśnił mi ostatnio, że usuwa tylko te puste głosy, bo jednak osoby udzielające się na forum i poszerzające społeczność są dla dobrychprogramow ważne :wink:

Tak do końca - nikt nie postarał się o najzdrowsze kolory tła i czcionki na forum.
Ja sobie ustawiam w szarości i nie męczy mi oczu:


Niektórzy z elementami skórek zbliżyli się do przyjaznych kolorów dla oczu ułatwiających czytanie.
Czcionki z najzdrowszą zieleniną tła nie są zbyt czytelne.

Jest teraz dużo skórek, a dla nie martwiących się o oczy - bardzo ciekawych… ale to już historia, chyba.
Co, gdyby ktoś jeszcze podesłał ciekawą skórkę?

1 polubienie

Możesz podsyłać cały czas, @tomekb pewnie dorzuci wtedy do menu wyboru.

Tak jest.

Czy tylko mi nie działają skórki ?

Działają, ale z ustawień profilu - interfejs.

1 polubienie

https://forum.dobreprogramy.pl/u/lordjahu/preferences/interface

Wiem, znalazłem sam 2 dni temu.