Wasze pulpity

Instaluję dużo programów. Niektóre są uciążliwe do posprzątania, ale przez naście lat nie byłem nieuważny. Rejestr, to nie zabawa, ale takie sprzątanie np po allplayerze, to choćbym to robił total uninstallem, to i tak masa ustawień systemowych jest zmieniona w rejestrze i do tego jeszcze pełno niebezpiecznego śmiecia. Ostatnio zachwycilem się slimbrowser na firefoxie 68, ale do czasu, aż się zbuntowal antywirus. Powłączały się systemowe skany bezpieczeństwa, zamuliło procesor - ale wyszedlem z tego. Mam czysto.
Teraz tak mam:

1 polubienie

1 polubienie

Połapujesz się w tym?:slight_smile:

1 polubienie


Update na 2019 /nowy laptop
juz niedługo kolejny update

Wow! Pasek po prawej stronie. Jak to zrobiłeś?

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/253679 :rofl:


@anon741072 chyba czas na jakiś bilomag?

Widzę progres (w stosunku do pierwszego wrzutu).

Ja też się pochwalę, a co mi tam :slight_smile: Przesiadka z Xfce na KDE (też nowy laptop):

Już niedługo kupię kolejnego laptopa ale tym razem uzywanego z i5 3360m bo aktualny ma pentiuma

Taka o

OS tylko do gier, tak? @zbyszzek

Tak jakby

1 polubienie

Ja tez na prezentacji tego pojazdu słyszałem nazwę cyberpunk, a nie cybertruck :joy:

nje zbyt XD



PS. Są jakieś modyfikacje pulpitu na maca?

Poprzedni

Teraz

Ja mam na górze od pewnego czasu. Mega proste - i właśnie dlatego czasami nieoczywiste :boom:

Animowana tapeta oraz zwijane ikony i grupowanie programów w zakładki jak w przeglądarce strony :smiley:
Znakomicie to usprawnia prace przy odpaleniu i nakładzie pracy + granie w między czasie jak roboty nie wiele :stuck_out_tongue:


Typowy pulpit gracza, który na boku zajmuje się wszystkim i niczym.

(Tak, dziwnie wygląda uTorrent i GTA z boku, ale cóż… kto powiedział, że te dwie rzeczy muszą być ze sobą powiązane? :grin: )

1 polubienie


większości z tych programów mało używam ALE MAM

1 polubienie