Wasze pulpity

Winamp na Windowsie 10? Sentyment? Szacun.
Kiedyś instalowałem Winamp na “dziesiątce”, nie chciał włączyć się.

1 polubienie

Zamiast pulpitu…

… mój kolorowy kącik :joy:

3 polubienia

Ja bym zwariował przy tych światełkach.

1 polubienie

To nie jest szczyt możliwości, mogłem włączyć Mikołajowi jego świecący nos :joy:

Proszę, wersja “wolę beeeez”:

Nudna jak flaki z olejem.

1 polubienie

Patrząc na sposób podłączenia tego do prądu, muszę się z tobą zgodzić. Któregoś dnia to się rozświetli jeszcze ładniejszą feerią kolorów :joy:

2 polubienia

Nie ma dramatu. Komp ciągnie nie więcej jak 200W, dwa pozostałe przewody to lampki LED :grin:

PC:
PC
Laptop:

To po kiego tyle wiatru w budzie?

1 polubienie

Lubię minimalizm i spokój. Na pulpicie praktycznie nie toleruję żadnych ikon. Wszystkie ważniejsze ikony ukryte są w menu start lub na pasku zadań.

1 polubienie

Bo ma być ładnie :slight_smile: A poza tym taki mam kaprys :smiley:

A poważnie: będzie inny proc, inna grafa, wiatr się przyda.

Kosz też można przenieść w inne miejsce.

Mam tę tapetę od dłuższego czasu na moim Gentoo :slight_smile: Mam też wersję na 2 monitory :wink:

To i ja się pochwalę :smiley:

555558888

Jak spersonalizować menu ?! z pod myszki

W rejestrze, przykład:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shell\Gry]
"MUIVerb"="Gry Steam"
"Icon"="C:\\Program Files (x86)\\Steam\\steam.exe"
"SubCommands"="{SUBMENU-4};{SUBMENU-5};{SUBMENU-6}"
"Position"="Bottom"



[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\{SUBMENU-4}]
"MUIVerb"="Steam"
"Icon"="C:\\Program Files (x86)\\Steam\\steam.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\{SUBMENU-4}\command]
@="C:\\Program Files (x86)\\Steam\\steam.exe"



[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\{SUBMENU-5}]
"MUIVerb"="Counter Strike GO"
"Icon"="C:\\Program Files (x86)\\Steam\\steamapps\\common\\Counter-Strike Global Offensive\\csgo.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\{SUBMENU-5}\command]
@="C:\\Program Files (x86)\\Steam\\steam.exe steam://rungameid/730"



[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\{SUBMENU-6}]
"MUIVerb"="Dota 2"
"Icon"="C:\\Program Files (x86)\\Steam\\steamapps\\common\\dota 2 beta\\game\\bin\\win64\\dota2.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\{SUBMENU-6}\command]
@="C:\\Program Files (x86)\\Steam\\steam.exe steam://rungameid/570"

Można to wiązać ze skryptami cmd i np. pokazywać i chować pliki ukryte i systemowe:

Obraz%206

1 polubienie

Wiem, ale kosz to jednak sentyment do klaski z w95. :wink:

Szanuję. :+1:

1 polubienie

O kurde, działa :slight_smile:

Pozycje SUBMENU zaczynasz od 4 bo reszta jest przypisana przez system czy sam je przypisałeś?

Pozycje 1-3 sam przypisałem dla innego menu.

Struktura jest taka:

Menu1:
submenu1,submenu2,submenu3.
Menu2:
submenu4,submenu5,submenu6.

Zaczynając kolejne menu nie mogę wrócić do numeracji 1,2,3 ponieważ klucze się nadpiszą więc akurat dla tego menu przewidziałem numerację 4,5,6.

Umieściłem tekst pliku reg w tagu “tekst sformatowany”, który nie przekłamuje zawartości.

a zmienić kolejność tych systemowych baowych da sie ?!

Przy porównaniu do linuksowych to u mnie straszna bieda.