Wentylator do zasilacza 14 cm

Ale ja wiem jakie marki/ modele są dobre i dlatego polecam ludziom sie nie żydzić i dopłacić te 15zł czasem i mieć zasilacz z gwarancją nawet na 7 lat. zamiast te 2-3lata.

A nie potem sępić sie i wydawać kolejne kase na wymiane i naprawe gdzie wsumie w efekcie końcowym wyjdzie drożej.

Jeżeli coś działa i działa dobrze, tylko ma lekką awarię . To się naprawia. i nie wydaje 300 zł tylko 30.
Ale dzisiejsze dzieci kwiaty maja kasę na wszystko.

No to czemu (skoro wiesz jakie zasilacze są dobre) nie polecasz Modecoma? Jak to jest dobry zasilacz, dobre rozwiązanie jako budżetówka?

+1
tyle tylko powiem

1 polubienie

Boże skończ mmie cytować i trolować bo wcześniej już na to otrzymałeś odpowiedź

Ktos Cię cytuje ?

Bóg go cytuje.

To jest lekko irytujące, wystarczy przeczytać mój pierwszy post/nie moderowany/
A robicie jakąś gównoburzę.

Tu już nie chodzi tylko o samą markę ale i o wiek zasilacza. Można regenerować porządny zasilacz ale nie taki szmelc, zwłaszcza wkładać do niego wentylator NZXT droższy od samego zasilacza. Lepsze konstrukcje na śmietniku widywałem. Skoro to jest dobry zasilacz to zapytaj na dowolnym forum to Ci ludzie powiedzą co są warte te konstrukcje. Ale nic na siłę rób jak uważasz, Ja bym się bał montować taki leciwy zasilacz do jakiegokolwiek komputera, chyba że Ci na sprzęcie, który ma ciągnąć nie zależy i nie ma znaczenie kiedy i jak wszystko padnie.

Na dowolnym forum twierdzą że zasilacz jest zajebiiiisty

1 polubienie

Modecom potrafi, ale nie ma reklamy ;—wszyscy kupują silentium

1 polubienie

Ta jasne, pierwsze z brzegu https://forum.pcformat.pl/ModeCom-MC-620W-Carbon-Prosze-o-opinie-t Pewnie lepszy od współczesnych i w ogóle, cud miód i malina a jak pada to zabiera ze sobą wszystko co do niego jest podłączone. Parę lat temu, ktoś ze znajomych miał ten bubel, długo nie pochodził, zepsuł się po niecałym roku i całkowicie padł zaraz po upływie gwarancji. Taki dobry że mocno obciążony zaraz pójdzie z dymem.

Wygrzebałeś jakieś opinie dzieci sprzed 8 lat . Gratuluje A coś bardziej konstruktywnego?

pisz pisz

Wygrzebałem opinie z czasów tego zasilacza, nowszych nie będzie do tego truposza, reszta jego kolegów leży na śmietniku albo została pocięta na żyletki. Nie porównuj współczesnych zasilaczy Modecom z tymi z przed kilku lat, bo to bez sensu. W końcu i Modecom się nauczył, że nie opłaca się produkować bubli. Niestety czasu nie zatrzymasz, łatka słabego producenta ciągnie się za tą firmą od lat i samą reklamą tu nie wiele zdziałasz. Ludzie unikają sprzętu tej marki i wolą coś sprawdzonego.

Są ludzie czytający reklamy, i tacy co mają gdzieś. Ponad 20 lat skręcam te komputery( nie zawodowo)
Jesteś z pokolenia- KUP NOWY. Już pomijam zasilacze ze starych DELL Precision 875 W, Niedościgniona półka. ceny starych używanych chyba zaczynają się o 200.
Ale silentium , które waży może kilogram, i te opinie w necie/// wszyscy szczęśliwi.

Ale co kupić

Napisałem Ci.

Niestety bardzo się mylisz człowieku, Ja nie z tego pokolenia co wyznaje, cokolwiek byle nowe. Pracując w branży mam do czynienia z elektroniką i automatyką na co dzień, od komputerów do poważniejszych rzeczy i nie da się eksploatować elektroniki wiecznie, wszystko ma swoje granice. Ja raczej z tych osób co by ten zasilacz już dawno ogarnęła i d…py nikomu nie zawracała, bo to słabe jest. Jak masz z taką pierdołą kłopot, że dobranie właściwego wiatraczka do leciwego zasilacza to dla Ciebie problem, to lepiej nie składać u Ciebie pecetów. Nie wszystko złoto co się świeci, Dell i Modecom z dawnych czasów to niebo i ziemia, jak mercedes i fiat. Mogła Ci się trafić dobrze złożona, mało wyeksploatowana sztuka nic więcej, Ja bym się tym MC, tak tu nie zachwycał, bo to żaden rarytas. I czemuś się tak uczepił tego SPC, Ja nigdzie nie wspomniałem o tej firmie. Może lepiej rozkręcaj dalej te komputery, skręcanie zostaw innym.

A masz coś do powiedzenia w sprawie wiatraka do zasilacza?
Bo wynurzenia życiowe, to chyba nie tutaj.
Poczytaj specyfikację, i zobacz jak np, ROHS wpłynęło na żywotność podzespołów.
PA
OK automatyka
podszedłem do CNC o rozpracowałem to w 15 minut. A robicie z siebie GURU Maszyn
edit
Inna sprawa bo zawodówka na początku mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych…
Nigdy nie pracowałem w zawodzie , ale wiem do dzisiaj wiertło ,frezy, i itd