Weź udział w akcji hakerów Anonymous i uświadom Rosjan co się dzieje!

Weź udział w akcji hakerów Anonymous i uświadom Rosjan co się dzieje!!!

Ale wiesz, że Rosjanie nie korzystają z Google Maps tylko przeważnie z Yandex do pisania opinii o knajpach/firmach?

Dodatkowo Google może uznać to za spam i powód do blokady całego gmail: Piszesz negatywne recenzje na Mapach Google? No to lepiej uważaj - Instalki.pl

Niby zhackowali stronę Gazpromu, ale wchodząc przez webproxy rosyjskie normalnie się strona ładuje:
vkrosse2.ru Glype® proxy

Bo już się odhakowali :grinning_face_with_smiling_eyes:

Też tak słyszałem. Dodatkowo alternatywnie wykorzystuje się zamiast fejsa vkontakte.

Moje opinie o wojnie sprzed dwóch dni są dalej, sprawdzałem. Można dodawać nowe opinie.

Co nie znaczy, że nie będą usuwane.

No tak lepiej siedzieć na czterech literach i nic nie robić :frowning_face:

Juras powiem ci wieści z frontu
Rosjanie wiedzą co sie dzieje na Ukrainie i wiedzą o tych sankcjach i całej reszcie i się nie boją i mają to gdzieś…

A wiesz czemu??
Bo i tak nic nie mają, a jak nie mają co stracić to sobie wiodą dalej swój nędzny prym życia …
CZęść jakiś tam nędzny odsetek ludzi wychodzi na ulice i walczy strajkując przeciw wojnie ale to są, jest wiesz garstka osób na tle całej reszty.

Co do wojskowych co atakuj ukrainne to oni bardzo dobrze wiedzą co robią tylko tak gadają żeby ludzie myśleli że putin sieje propagandę tak sieje, ale pewne wymówki zbrodni nawet w takich okolicznościach są niestosowne.

Jak byś chciał mi wmawiać że tak nie jest i rosyjskie oddziały myślą że to trening to pozdrów mózg ode mnie bo już są pierwsze doniesienia o gwałtach rozumiem że to też forma treningu ?

Ale z Ciebie bohater, łapkę w dół dostałem. :clap: :muscle:

Wiesz co Ci powiem, boje się :confused:

To odstaw internet, idź na spacer, poczytaj ciekawą książkę, poczujesz się od razu dużo lepiej. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Fajna logika. Nie lubię mordercy Stefana, to będę wchodził na różne portale i wypisywał, że Stefan to bydle. Na pewno dzięki temu będę bezpieczniejszy i nie wkur… firm którym wypisuje różne rzeczy.

Wiesz co, jakby mi ktoś w komentarzach w firmie wypisywał hasła o konstytucji i prezesie, to uwierz mi, nie byłbym zły ani na Kaczyńskiego, ani na polityków, tylko na typa który mi psuje ciężką pracę.
To trochę tak, jakbyś postawił dom, a jakiś burak by przyszedł i ci sprejem namazał jakieś hasła.

Niech wiedzą kto to im zafundował, ich przywódca Putin.

No tak, bez wpisu Jurasa się nie dowiedzą.

To nie tylko moja zasługa tysiące polaków tak robi.

Juraz akcja na następny dzień odwołana google blokuje, a tak pozatym już ci pisałem że ruskie dobrze wiedzą co sie dzieje…
https://pikabu.ru
https://www.sputnik.ru