Wgrywanie biosu

Posiadam płytę główną asus M2N DH czy mogę wgrać na nią aktualizacje do biosu płyty asus M2N???

Najnowsza wersja to 0807 https://www.asus.com/pl/Motherboards/M2N_DH/HelpDesk_Download/ Bieżącą wersję sprawdzisz w CPU-Z zakładka Mainboard.

Wiem zainstalowałem ją właśnie ale czytałem że aktualizacja biosu M2N naprawia problem z nie wykrywaniem kart graficznych i pomyślałem że to prawie te same karty to może na mojej by pomogło. Moja płyta nie widzi radeona r7 260 i myślałem że to wina biosu.

To dwa inne modele, wersje BIOS nie są zamienne. Przypadki niekompatybilności na płytach am2 nie są rzadkie, szczególnie z Radeonem jak np. tutaj Brak obrazu po zamontowaniu nowej karty graficznej Gigabyte HD 5750

1 polubienie

A czy wiesz może czy jest jakaś lista kart kompatybilnych z tą płytą? Albo jak sprawdzić czy dana karta będzie na niej działać?

Listy kompatybilnych kart nie ma. Na rynku są ich setki. Domyślnie mają działać wszystkie, przypadki niekompatybilności to raczej rzadkość. W twoim wypadku polecałbym karty Nvidia. Optymalnie brać świeży model z gwarancją producenta. Stare serie swoje już przeszły i nie są najlepszym wyborem.

1 polubienie

Dobra dzięki. Zamykam temat