Wicenaczelny obszaru technologie WP zawieszony

Ja też zawsze mówię, że prawdziwy mężczyzna ma zawsze swoje 2 metry.

Zaprzeczam. Gdyby Microsoft zrobił łopaty do kopania bitcoinów to może by kopał :wink:

1 polubienie

Nowe ryjce na forum :smiley:

i po co komu portal :wink:

Kopie się kilofem, łopatą zakopuje się zwłoki./szpadlem czasami

Ja tam nie wiem, nigdy nie musiałam zakopywać zwłok xD

1 polubienie

Żaby się opłacało trzeba mieć koparkę i to najlepiej z operatorem :stuck_out_tongue:

Zbieraj wiedzę bo nigdy nie wiadomo :smiley:

1 polubienie

I tu nastąpi długa cisza/ różnie w życiu się układa.

Czy to logo Windows 95 na laptopie w tle?

edit.
2000, też :open_mouth:

@wielkipiec dostał laptopa po @gtxxor

wychodzi amerykański sposób korporacyjny
ciekawe ze jak w mojej firmie był wyścig szczurów i korporacja pełną gębą, to wydajnośc była na poziomie 40% i nie chciała podskoczyć - ale jak wykopaliśmy wszystkich szczekaczy i „corpo-rhino” i przyjęto swobodę w relacjach, a zdalna praca nawet pomogła - efektywność wzrosła, nie ma parcia na sukcesy za wszelką cenę tylko na jakość…
to samo jest wszedzie…

Ciekawe. Generalnie trochę to tak wygląda, że czasy stymulacji poprzez parcie głównie na wyniki już minęły i nawet się nie zorientowaliśmy kiedy to nastąpiło.

Co do pracy zdalnej i tego, że może mieć świetną wydajność, wypowiedział się jakiś czas temu (jeszcze przed wirusem) Torvalds i wg mnie miał sporo racji https://teamquest.pl/blog/1574_torvalds-praca-zdalna

Dodatkowy świadek, którego potem trzeba się pozbyć… xD

1 polubienie

Hmm…
Będę siedział cicho :wink:

1 polubienie

Mając koparkę nie będzie problemu. Tylko operatora trzeba będzie wynająć… cholera zapętliłem się. Dobrze że to sobota. Czas na twardy reset :smiley:

Koparka autonomiczna :wink: tylko potem trzeba logi wyczyścić… xD

o kurde - grubo
@gtxxor
twoja prezentacja na ostatnim HZ długo zostanie mi w pamięci. :smiley:

powodzenia.
Szkoda.

1 polubienie

Raczej próba prezentacji :smiley: