Wicenaczelny obszaru technologie WP zawieszony

To idziesz z tym do sądu pracy a nie na forum publicum.

Nope
Do dzisiaj twarzą DP jest SuperSayanin gryzący płytę CD :slight_smile:

No tak, ale dla nas w sumie na to samo wychodzi(ło).

Zrobiłem print screena: :wink:

image

@iJuliusz @KR60 - znajdziecie sobie inne miejsce na przepychanki. :slight_smile:

2 polubienia

Tak, poważnie.
To ja mam wrażenie, że czasami twoje teksy są pisane jakby przez kogoś z mlekiem pod nosem a nie dojrzałego faceta.

Jechanie po pracodawcy od którego się odchodzi, utrudnia znalezienie następnej pracy :grinning:
Z tego samego powodu, dla którego nowy rząd nigdy nie wytacza spraw karnych poprzedniemu :wink:

6 polubień

OK, spróbuję się nie odzywać.

Nikt jeszcze tu nie jechał po obecnym/byłym pracodawcy - na wypadek piszesz oczywistą oczywistość, że tego się nie robi? :wink:

???
Nie. Po prostu widzę, że niektórzy aktywnie czekają na takie historie. Swoją drogą, raczej ich tu nie znajdą :wink:

Ja mogę pojechać, że dzisiaj rano poprosiłem o 7 daysa czekoladowego, a pani w sklepie dała orzech i nie zauważyłem przy kasie. I jadłem orzech, którego lubię tylko tak średnio #truestory

2 polubienia

To ja się poprzyglądam

Kolego @KR60 :beers:

Ale to Ty dzwonisz :wink:

Bo się nikt normalny na głównej nie loguje?

A jak chcecie dramy, to dodam, że @wielkipiec ma iPhone’a, i to różowego!

Niestety, już nie. Wymieniłem na czerwonego, bo padła bateria. Ale mam zegarek z różowym paskiem!

@wielkipiec i kupiłeś SE 2020? I tak beka :joy:

1 polubienie

Lepsza beka niż monobrew! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ej no, dawajcie jeszcze jakieś ploty… Słyszałem, że @Docent kopie bitcoiny łopatą.

A cały ten @wielkipiec to wgl kłamstwo, bo nie dość, że on ma ze 174 cm wzrostu, to jeszcze żaden z niego piec.

1 polubienie

Proszę mnie nie rozliczać z centymetrów, są wystarczające :wink:

1 polubienie