Win 10 a klucz z win7

A jak się ma sytuacja jeśli przeszedłem na Windows 10 krótko po jego pojawieniu się, następnie powróciłem z powrotem na Windows 7? Czy teraz mogę legalnie na tym samym sprzęcie instalować 10 z kluczem 7?

Dla mnie to takie pseudozachęcanie do łamania pogmatwanych postanowień umów licencyjnych MS i tych cudacznych zagrywek z terminami przejścia na 10tkę do któregoś-tam przez samo MS. Idąc Twoim tokiem rozumowania (OK - upraszczam i prowokuję do dyskusji, ale zbij ten argument) to nie powinni usuwać torrentów z nielegalnym oprogramowaniem czy mediami (filmy, muzyka), bo cytując Twoją tezę: To, że można tak zrobić (ściągnąć - przyp. mój) nie oznacza, że jest to zgodne z licencją.

… a kupiona ze sklepu Win 7 jest nielegalna? Masz dowód zakupu, wchodzisz w auaktualnienia, i nie, nie Twoim obowiazkiem szukać w necie o warunkach, a psim MS jest poinformować w ramach procesu o nich, w tym też i oograniczeniu czasowym. Alternatywnie można usunać możliwość całkowicie.

Jednak nie, MS weryfikuje-autoryzuje Twój klucz i przedstawia Ci umowę bez klauzuli czasowej. Kto jest winny?

Podobna sytuacja z Rosji, firma tez może popełnic błąd.
https://tvn24.pl/swiat/rosjanin-okiwal-bank-czeka-na-ponad-700-tys-dolarow-ra346281-3441151

… i żeby nie było, ja do niczego nie namawiam, twierdzę tylko, że bez zapisu w umowie o dacie, po zweryfikowaniu klucza i przedłożeniu komuś umowy licencyjnej W10, to MS ma bardzo wątłe podstawy do dochodzenia czegokolwiek na podstawie informacji prasowej…

S.P system win 10 zainstalowałem i dostałem lub mam …Aktywowanie przy użyciu licencji cyfrowej … zobaczymy jak długo poprosi o numer key ?