Win 7 vs. Vista

Wielokrotnie rozpisywałem się w swoich postach o niepłynnym otwieraniu okien. Tu i nie tylko:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=35&t=316569

Nie jest prawdą kolego kinimod , że “da się z tym żyć”. Vista niby wolniejsza a nie ma z tym problemu. Początkowo myślałem, ze jest nieliczna grupa osób u których to występuje. Teraz widzę co innego. Nawet na prezentacjach win7 można było to zaobserwować. W tej chwili jestem już prawie pewny, że tak zostanie. Na tym etapie MS poprawiać będzie już tylko błędy :frowning:

to nie dobrze, jak dla mnie jest to bardzo denerwujące zjawisko. trzeba by to jakoś zgłosić do microsoftu niech coś z tym zrobią, w końcu to ich zadanie

Znalazłem kolejny błąd otwórz gdy otworzymy Firefox albo inna aplikacje którą mamy w "Bar’rze nie możemy otworzyć jej jeszcze raz czyli otwieramy FF i chcemy otworzyć drugie okno a tu się nie da, gdy klikamy na logo FF po prostu przywraca to zminimalizowane okno.

Jak dla mnie Vista SP2 64bit lepsza, 7 można powiedzieć że chodzi prawie identycznie, ale na razie nie mogę na nim swobodnie pracować bo nie wszytko chodzi. Lecz 7 ma szansę być lepszy w wersji finalnej, a na pewno jak wyjdzie SP1 ale to jeszcze dużo czasu.

hehe nie ma bledu,klikasz na bar ikony z mozilla i prawym od myszy wybierasz ponownie ikone i otwiera sie okno nowe albo po prostu w mozilli otwierasz nowe okno ,wiec nie wiem o czym piszesz xD

Dodane 16.05.2009 (So) 21:13

u mnie wszystko plynnie chodzi bez zarzutow moze to wina sterownikow zle podpisanych bo w koncu sa niedporacowane ,napewno wam microsoft rozwiaze ten problem