WIN XP czy WIN 7 do gier

Witam. Mam wielkie pytanie posiadam komputer AMD Phenom II 4x3.4ghz 4gb ram oraz ATI 4850. Chcial bym wiedzec jaki system lepszy do gier typu GTA IV, Bad Company 2, na ktorym bedz eminiej porblemow i wiecej FPS?? Z goty dzieki

Do takiego kompa polecam Windows 7 w wersji 64 bitowej :slight_smile:

Nie ma co się oszukiwać, XP to stary system i trzeba go odstawić do lamusa :stuck_out_tongue:

ale pod 64bitowy system podobno STEAM sie zacina ;/ lub tez niedzala

Windows Vista Home Premium 32 bit :slight_smile:

a win7 32bity?

Możesz być zadowolony ,może wszystko działać albo po prostu może być lipa.Vista to dobry system ,strasznie źle potraktowany tylko.7 i stery i ogólnie,dużo rzeczy nie jest jeszcze dopracowanych.

Win 32 bitowy nie będzie widział całej Twojej pamięci (może “widzieć” max 4 gb łącznie, razem z kartą grafiki tip.). Co do gier to poleciłbym win7 choćby ze względu na nowszego directX’a

a na XP jest mniej FPS w grach?? czy niema roznicy?

Mam Windows 7 x64 na dwóch kompach i na każdym z nich Steam działa i się nie zacina.

bobekon01 , jest różnica,zobacz np tu,na datę, nie patrz ważne fakty.Popatrz też tu

nigdy niemiales problemow ze STEAM na 64bitowym win 7 ?? bo niechce w smieci wydawac 250zł :slight_smile:

bobekon01 a jaki masz teraz OS?

W sumie to ściągnij sobie ze strony microsoftu wersję testową która działa przez 90 dni Windowsa 7 64bit i sam się przekonasz czy CI pasuje czy nie. Jak tak to kupisz i nie będzie problemu :wink: Ja mam Windowsa 7 64bit zainstalowanego jakieś 5 miesięcy i nie mogę na niego złego słowa powiedzieć.

Canon EOS, tylko że kolega nie chce instalować całego systemu chcę się tylko dowiedzieć czy Steam działa na Windows 7 x64.

Mój znajomy jest wielkim fanem Counter Strike gra bardzo często i długo. Ma Windowsa 7 64bitowego i nic nigdy mu się nie przycinało, zacinało etc.

A no nie mam z nim żadnych problemów, tak jak napisałem.

To jest pierwszy post i główne jego pytanie. Na które sam sobie odpowie gdy zainstaluje Windowsa. Pamiętajmy, że to co u jednych chodzi u innych będzie stwarzało problemy. Pytanie o STEAMa wynikło potem :stuck_out_tongue:

Teraz posiadam Win XP 32bit. Sprobuje z tym trialem WIN 7 ze strony. Wielkie dzieki wszytskim!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Na Twoim sprzęcie będzie lepiej się sprawował windows 7. Szczególnie w tych nowych grach. Edycja 64bit. Zresztą ogólnie nie warto siedzieć na XP mając taki komputer.

Steam na siódemce 64 bitowej działa jak złoto :slight_smile:

POTWIERDZAM !!

A ja jednak polecam Windows XP Profesjonal Service Pack 3 32bit. Na pewno Ci GTA IV pójdzie bo sam miałem. A systemik pobiera mało pamięci RAM, mało CPU, i mało pamięci z karty grafiki. Więc do gier chyba jest dobry?