Win10 rady dla przesiadających się

Nie wiem w co grasz , ale moje C%C daje radę na win 10, nawet to stare Cossack też
nvidia studio, zależy jak katrta
\podstawy podaje się w 1 poście , potem czasami fachowcy nie
czytają.

no napisz w końcu

LOL, nie. Bezpieczeństwo nie było wtedy priorytetem MS. XPek był dziurawym sitem z dużą ilością aplikacji dziedziczonych po starszych systemach. Jak się nie pracowało na administratorze, to obsługa była katorgą. Co więcej, z początku był też niestabilny. MS o bezpieczeństwie zaczynał myśleć przy Viście. Inna sprawa, że był i tak lepszy niż 98.

Nawet nie wygląda to źle i po opisie sądzę, że nie robi nadmiernego burdelu w systemie.

Windows 10 nie jest taki zły. A co mi się podoba to jego wypłaszczenie interfejsu. Choć z początku nie przypadało mi to gustu.

Płaskiego interfejsu to mam wystarczająco w Androidzie :slight_smile:

To był taki sentymentalny żarcik. XP był bezpieczny jak nie było neta. :slight_smile: W gry pirackie grało się wtedy przegrywane od kolegów. Jak ktoś kupił/dostał oryginał to zaraz leciał do jakiegoś mądrego wujka żeby zrobił kopie kolegom. No i nie muszę chyba wspominać że wtedy ceny gier były niższe i kupowało się więcej.

System to nie kolega do dymania. Jak chcesz “pod siebie” to tylko KDE :slight_smile:

No przyznam że jak dla mnie to StartIsBack++ jest nieodzowny.

Chcesz zmienić więcej w wyglądzie, tylko Linux :smiley: