Windows 11. Ja se ne boim, ja mam legacy bios

Teza:
Systemy operacyjne powstają jako Dar Niebios. Przed wydaniem nie istnieje nawet nic podobnego do nich, a wersje próbne, niczym skamieniałości dinozaurów, zostały rozrzucone tylko po to, by testować naszą wiarę. Nie jest ich celem zapoznanie użytkowników z prawdopodobnymi zmianami i wymaganiami, a wysnuwanie jakichkolwiek wniosków na ich podstawie to herezja.

Obroń ww. tezę powołując się na nauczanie Prymasa (Richard M. Stallman) oraz anonimowych użytkowników DP oraz Prawdy Wiary. Obronę ujmij w formie rozprawki. Limit słów: 850.

(Zadanie za 15 punktów)

Wtrąceniem przypomnę starą zasadę, że co drugie wydanie Windowsa jest nieudane :slight_smile:
Vista , 8, 11 :slight_smile:

I to jest śmieszne? Czy robienie z siebie oszusta jest śmieszne?

Odpowiedż:
Żadna wersja próbna czegokolwiek nie jest wersją ostateczną którą producent wypuszcza na rynek.

P.S. Oczywiście w niedalekiej przyszłości powstanie taki system, który wprawdzie nie będzie darem niebios, będzie czymś większym. Będzie Darem Grafomana.

Windows 10 to 9 wydań systemów. Pod spodem, różnice między 10 i 11 stanowią deltę o objętości różnicy mięzy wydaniami 10.

Co nie znaczy, że nie istnieje. Istnieje. Gdyby nie istniał to by insaiderzy nie mieli W11 zainstalowanego na swoich komputerach. Ty zawsze musisz iść pod prąd względem wszelkiej logice.
Czy jeżeli skonstruuję maszynę która jest prototypem i będzie jedynym egzemplarzem na świecie nie dopuszczonym do produkcji to czy będzie oznaczało, że taka maszyna nie istnieje?

Mają wersje próbne, kolejne. Czy to tak trudno zrozumieć? Policz ile juz ich było a do Świąt daleko.
Dowiedz się kto to Panos Panay?
" Windows 11 will be available through a free upgrade for eligible Windows 10 PCs and on new PCs beginning this holiday. To check if your current Windows 10 PC is eligible for the free upgrade to Windows 11, visit Windows.com to download the PC Health Check app. We’re also working with our retail partners to make sure Windows 10 PCs you buy today are ready for the upgrade to Windows 11. The free upgrade will begin to roll out to eligible Windows 10 PCs this holiday and continuing into 2022. And next week, we’ll begin to share an early build of Windows 11 to the Windows Insider Program – this is a passionate community of Windows fans whose feedback is important to us."

Próbna wersja to też wersja. I stawiasz tezę że wszystko co ma status „próbnej” nie istnieje. Gdyby nie istniało to by nie można było tego wypróbować.

Owszem tylko że próbna. Ostatecznej jeszcze nie ma.

Nie ma ostatecznej lub na przykład w IT tak zwanej w stabilnej. Ale to tylko status wersji. Sam W11 istnieje tylko nie ma jeszcze po prostu stabilnej wersji. Ale istnieje jako beta. Więc nie można powiedzieć, że w11 nie istnieje. Istnieje aktualnie jako beta. Prawdą jest natomiast to, że stabilna wersja W11 jeszcze nie istnieje.

Czyli nie istnieje. Jest jeszcze tylko projektem do testowania. Udostępnionym niejawnym testerom. I niczym więcej.

Tak, bo musial się do bazy danych discourse włamać. Jak klikniesz rozwiń cytat; to koloruje zaznaczony fragment - nie możesz wmówić że to scam/fake news/fud a najwyżej cytat wyrwany z kontekstu nie po twojej myśli.

Przy okazji mojego cytatu można zobaczyć że nawet każdy równoważnik zdania koloruje (chyba że mówimy o orzeczeniu „domyślnym” - składnia).

Przecież zacytowałem Twoje wypowiedzi. Czemu zarzucasz mi bycie oszustem, kiedy zacytowałem wyłącznie Ciebie, gdzie sam sobie przeczysz w ciągu 50 minut? To przecież nie jest moja wina.

1 polubienie

:joy:

A cytowanie fragmentu by wykazać ze coś sobie zaprzeczam to nie OSZUSTWO?

No to istnieje czy nie istnieje ten Windows 11??? Zdecyduj się w końcu.

A umiesz przeczytać tekst do końca?

To już przekracza twoje możliwości intelektualne?

Wątpię, abyś był kompetentną osobą do oceniania moich zdolności intelektualnych. Zwłaszcza, że piszesz ciągle coś innego. Raz nie ma, raz jest, raz będzie. Zmieniasz zdanie jak rękawiczki.

Czyli czytanie do końca za trudne.

I znowu brak spójności. Raz oszukuje, potem jednak nie umiem czytać. A co będzie jutro?