Windows 7 a gry?

Czy na windows 7 pójdą gry chodzi mi to takie tytuły jak pro evolution soccer itp. Bo wiem ,że z uruchomieniem gta były już problemy.

PES 2009 działa na 100% bo gram :smiley: , reszta tez powinna bo to prawie Vista ale…

a Pro evolution soccer 6 działa bo zainstalowałem i jest tylko czarny ekran wiem, że działa bo słychać tylko dżięk ale obrazu nie ma :expressionless: .

PES6 nie działa nawet na viście więc nie ma co się spodziewać, że podziała z W7.

Gry powinny działać, problemychy mogą zaistnieć gdy ktoś chce sie pozbyć np watermarków i tych send feedbacków przez jakieś programiki, wtedy dość często pojawiaja się błędy z juz zainstalowanymi aplikacjami. Ja dla przykładu odpaliłem Mafię. Później zakończyłem przygodę z Betą po przestał działać DVD.

VirtualUniverse21 ,

Gry dedykowane na Vistę pójdą raczej bez problemu.

Zaś gry, które na Viście nie działały, nie pójdą również i na windows 7.

Niekoniecznie i najlepiej jest dowiedzieć się tego metodą prób i błędów czyli poprostu instalując i próbując uruchomić grę.

Wiedźmin nie działa na Sevenie, bo wyskakuje błąd, że za pierwszym razem trzeba uruchomić z uprawnieniami administratora i nic się nie da zrobić ;/ No ale to w końcu beta :smiley:

To uruchom z uprawnieniami admina, co za problem?

PPM/Run as administrator i pykasz.

Głupi nie jestem ! Też nie daje rady. Nawet skopiowałem płytę na kompa i zainstalowałem z folderu i też to nic nie daje.

Pozdrawiam

Taki błąd w viście też się zdarza :wink:

Ostatnio odinstalowałem vistę, bo mi nawet firefoxa kazała uruchamiać z uprawnieniami administratora.

Na 100% działa cs:source i to dużo lepiej niż na xp (wyższa rozdziałka , włączone filtrowanie anizotropowe zamiast trójliniowego, wygładzanie 16x zamiast 4x, i synchronizacja pionowa , a przyrost fps o jakieś 10-15%)

natomiast nfs undercower działa tylko w rozdziałce 800x600 pomimo zamiany w ustawieniach graficznych

A mi undercover działa w każdej rozdziałce bez problemu na windows 7, ustawienia się zapisują.Spróbuj reinstalacji gry albo pokombinuj z zgodnością ze starszymi systemami.

ile potrzebuje win 7 miejsca na dysku?

A Battlefield 2 w multiplayerze chodzi?

underface ,

Na partycji 20 GB spokojnie zainstalujesz system.

Podejrzewam, że nawet na 15 gigowej partycji ruszy instalacja :wink:

Wersja x32 po instalacji u mnie zajmowała 9GB, x64 11GB. Podczas instalacji wymaga 13GB wolnego miejsca na dysku.

Co do gier to u mnie na przykład na Viscie Urban Terror nie poszedł a na 7 śmiga

A u mnie na odwrót :slight_smile: UrT na viście i xp działa, a na 7 nie chce, wywala błąd “cannot load open gl subsystem” (czy jakoś tak…), podobno pomaga reinstalacja sterownika, mi nie pomogła ani reinstalacja sterownika ani zmiana systemu z x32 na x64.

U mnie gry chodzą tak samo jak na Viście co mnie nie zadowala :roll:

P.S Tak wiem to tylko beta :?