Windows 7 a gry?

Race Driver:Grid - instalacja rusza, ale na początku ten pasek stoi i stoi. Można czekać i czekać i tak nie ruszy. Później będę testował inne gry.

Wiedźmin niestety nie działa. Wyskakuje błąd, że muszę mieć prawa administratora, ale nawet kiedy odpalam z prawami admina nie chce się włączyć :cry:

Wie ktoś co można z tym zrobić? Byłbym wdzięczny za pomoc :razz:

Tutaj screeny:

screenshot001oi9.png

screenshot002aq7.png

screenshot003xw3.png

Jak będę miał czas, to przetestuje inne gry :wink:

To nie jest problem z uruchomieniem samej gry, a z instalacją sterownika używanego przez grę, tak mi się wydaje po tych screenach.

http://en.wikipedia.org/wiki/TAGES

Wczoraj zainstalowałem Bioshock i działa bez problemu , chociaż nie wiadomo czemu proces instalacji trwał jakieś 3 h a tak to śmiga pod dx10 tak jak na xp-eku pod dx9.

Atlantica Online działa bez zarzutu na Win7 x64.

nowy prince of persja tez śmiga elegancko i w moim przypadku nieco szybciej niż na XP :slight_smile:

Splinter cell Double agent działa ale trzeba uruchomić instalacje w trybie zgodności i jako administrator

GTA San Andreas u mnie tak samo jak na XP, nie widzę różnicy…

GTA IV

CS:S

COD4

dolacze sie i powiem ze gdy super chodza. mowie tutaj o grach dla dzieci ktore pod Vista sie wywalalay , zawieszaly Viste itp . Pod Windowsem 7 chodza bez zadnych zastrzezen i o wiele szybciej.

A co możecie powiedzieć o wydajności w grach??

na viście chodziły słabiej niż na xp - teraz jest jakaś poprawa ?

tak samo jak na xp ( żadnych sterów nie instalowałem typu od grafy, chodzi wszystko cool

Pobierz najnowsze z Windows Update (40MB z końca grudnia). GTA IV dostało 12 klatek więcej niż na 180.22

To mam teraz pytanie. Czy chodzą tam gry takie jak: World of Warcraft, Stepmania, Warcraft 3 i Diablo 2. Pytam bo przymierzam się do kupna laptopa, gdzie zrezygnuję z Visty (300 zł cena w dół schodzi) a zainstaluję Win 7.

Mam laptopa z prockiem Celeron 1,7GHz , 1 gb DDR , ATI 200M - czyli obecnie najtansze laptopy w cenie ok.1000zl . Wszystkie gry dzialają w miarę komfortowo mimo tak marnego sprzetu - no moze z wyjatkiem wowa - 15 -35 fpsow chociaz nie przeszkadza to zbytnio w grze .

Czy CoD 4 chodzi lepiej na win 7? Mam xp 32 a chciałbym win 7 x64 bo takiego mam procka. Czy lepiej Cod 4 bedzie chodził? Ktoś grał? Dzięki

Uruchamiałem tylko jedna grę. Spring. Darmowy RTS, jak za darmo to rewelacja :slight_smile:

Gra chodzi szybciej niż na XP, a mam cienki do niej sprzęt bo to multiplayer.

no to pojawila sie pierwsza gra której nie mogę nawet zainstalować a chodzi tu o mirrors edge , problem tkwi w aplikacji PhysicX która sie nie chce zainstalować , czy jest więc hjakiś sposób żeby zainstalować grę bez tego programu ??

MIrror’s edge da się zainstalować bez physx, poprostu gdy zażąda od Ciebie instalacji tego ustrojstwa klikasz mu na anuluj vel cancel, physx się nie instaluje, instalacja gry leci dalej.

no niestety to hyba jednak nie est winas tego programu bo po wlożeniu płyty i kliknięciu w instaluj wyskakuje okienko z wyborem języka instalacji potem wyskakuje jeszcze na chwilkę jakieś okienko z paskiem [postępu i następnie wyskakuje błąd “windows instaler has stopped working” tryb zgodności nie pomaga ani uruchomienie jako administrator :evil:

EDIT

działa jednak wystarczyło skożystać z pomocy windows :smiley:

a oto co poradzil mi windows

1.Click the Start button , click All Programs, and then click Accessories.

2.Right-click Command Prompt, and then click Run as administrator. In the User Account Control window, verify that Program name is Windows Command Processor, and then click Yes.

3.In the Administrator: Command Prompt window, type or paste the following text at the prompt:

reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\DisabledSessions /va /f

Press Enter to install the solution.

4.If The operation completed successfully displays, close the Administrator: Command Prompt window to complete this procedure. If “ERROR: Access is denied” displays, repeat this procedure from the top, making sure you clicked Run as administrator in step two.

W końcu odpaliłem grida, ale tnie gorzej niż na XP. Przyjamniej u mnie.