Windows 7 a gry?

HAHAHAHAH stary bo masz 64 bit a gry są na 32 bit i teraz procek musi wpierw zdekodować 64 na 32bit i dlatego każda gra bedzie wolniej chodziła. Pozdro

Witam, mam kłopot z grą Lineage 2. Instalował ktoś ? Gierka potrzebuje directx 9.0c. A wiadomo w Windows 7 jest 11. I gra po uruchomieniu wywala błąd i koniec. Mam zainstalować biblioteki 9 ?:> nie będzie to kolidować z 11 ?

Pisałęm jużw kilku tematach… Pomimo tego, że vista ma dx10 czy tam nawet 10.1, pomimo tego, że 7 ma dx11 to nadal niektóre gry i programy wymagają bibliotek które są tylko w DirectX 9 i biblioteki te nie tylko można, ale też trzeba zainstalować.

Do ściągnięcia są np z vortalu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ributable+

Dziwne bo zwykle nowsze wersje są kompatybilne wstecz, czyli np. na Viście (DX10) są też pliki DX9.

Ale jednak nie są :slight_smile: Trzeba doinstalowywać biblioteki dx9 i tyle.

a fifa 09 działa wam? no bo mnie niestety nie za bardzo. ma problemy z grafiką, zawodnicy stoja jak strachy na wróble.na xp i vista chodziła. jestem ciekawy czy to tylo u mnie takie problemy.

U mnie działa w rozdzielczości jaka mu wskażę. Co prawda jakoś się dziwnie przełącza, ale w końcu sobie radzi, może to zalezy od sterownika karty graficznej? Ja mam ATI z 8.12

FEAR 2 demo śmiga na moim złomie prawie na maxa oprócz anty-aliasingu ( 25-45 klatek)~35 =D>

a wie kros czy moze bedza na nim chodzic gry takie jak np lineage 2 gracian part 2 albo flyff ?? :smiley:

Ja mam pytanko… skąd skombinować DX 10 ?? bo np spore instalowane na Xp chodzi ale dopiero po zainstalowaniu DX 9 wbudowany DX to chyba 8.0 xD bo bf 1942 z XP’ka chodzi :stuck_out_tongue:

Proszę DX 10:

http://www.centrumxp.pl/Uaktualnienia/6603,DirectX_90c_dla_Windows_XP_i_10.aspx

dzieki za informacje.

zaraz chyba instaluje windowsa sevena, bo jestem zapalonym graczem css :smiley:

DSJ 2.1 niestety nie śmiga;) nie wiem czy to dla wszystkich jest znaczące, ale ja lubie ta gre;P tymbardziej chciało mi sie zagrać bo Stoch dziś pięknie skakał:D

Zaklik to nie jest to samo co vista.Co całkiem inny system i nie wszystkie gry beda na ty chodzic :wink:

Ja powiem, że Vista “chodzi” szybciej na starszym sprzęcie od 7. Sam testowałem :-o Na nowszym sprzęcie lepiej chodzi 7 od visty. :wink:

Ja na sevenie gram w GTA 4, OpenArena, Mirrors Edge, Coda 5 przeszłem :slight_smile: wszystko na Sevenie.

Ja na SIÓDEMCE (nie sevenie, jesteśmy w Polsce przecież! xD) pykałem w CoD4 (PB w multi niestety nadal wywala z serwów na 7 :/), CoD WaW, GTA SA, NFS Carbon, NFS Undercover, Burnout Paradise, Far Cry 2, F.E.A.R. 2, crysis warhead. Niedawno nabyłem l4d, zapewne też będzie działać :slight_smile:

kurde lipa jak wiedźmin nie działa , hmm może jak oficjalna siódemka wyjdzie to się da , a jak nie to i 7 i xp na kompie

Korzystając z Windowsa 7 odpalimy niemal każdą grę. Jeżeli jest to starszy tytuł to najwyżej możemy posłużyć się trybem ‘Windows XP Mode’

.